Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Street jest jak co roku w Bielawie.

Spoko Kamieniu z reguly jesli pracuje w sobote to do ok 12 :) wiec sie wyrobie na 99,9 %

fajna praca swoją drogą :icon_razz:

 

mi nadal nie doszła oponka czekam i czekam ... chyba nie wyrobie sie na jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak było lepiej niż rok temu w Zgierzu, to dopiero druga edycja tej imprezy, może się kiedyś rozkręci.

W Zgierzy było dużo lepiej i ciekawiej.

 

Było więcej bardzo ciekawych motocykli, wejście było za darmo a hala nie była zapchana jakimiś katamaranami nie mającymi nic wspólnego z tematem wystawy.

Custom Show 2006 był biedny i nie ciekawy.

Jedynie Hamownia ratowała dzień.

 

p.s.

foty http://zl600.fajnafotka.pl/

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie łodziaków.

Jestem z Waszego terenu tzn. z Piotrków Tryb.

Mam do was pytanie : Jakie znacie najlepsze trasy w okolicy, gdzie jest ładny asfalt i fajne winkle i nie trzeba ca 400 km robić, aby sobie fajnie pojeżdzić. Oczywiście nie oczekuje cudów, ale coś takiego gdzie Wy jeździcie i sprawia wam to frajdę. Co polecacie.

Z góry dziękuje.

 

P.S. dzisiaj pośmigałem trasą Opoczno-Sulejów. super asfalt, bardzo szybkie winkle i niewielki ruch. Można się trochę wyżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety znowu nie będzie - praca 14-22, ale mam pytanie-prośbę: czy jak bedziecie jechać gdzieś i akurat może to będzie po drodze okolica ul.Bednarskiej, to czy nie podjechalibyście na moment (głownie chodzi o siwego)? Mam naklejki dla ojro ale nie mogę się z nim zgadać co do przekazania. Ojro prosił, żebym dał je siwemu to z nim się jakoś łatwiej spotka i odbierze. W razie co dzwońcie lub sms-ujcie: 501-066-466

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Mnie niestety dzisiaj nie będzie. Silnik w rozbórce, czekam na uszczelki... mialy dotrzeć wczoraj :| Głowice dopiero dzisiaj będą gotowe. A do tego "shit happens" i muszę silnik całkiem rozebrać... bo z nudów podkladka, zawleczka i śruba wpadły do komory korbowej :/ No ale mam nadzieję, że do następnej środy się wyrobię :] (Chociaż kto wie, u nas od jutra juwe :> do poniedziałku "out of order").

 

Aha, Kamieniu, chyba moje naklejki zostały u Ciebie w tank-bagu :icon_twisted: Odbiorę przy nastepnej okazji.

 

Pozdrawiam i życzę ładnej pogody.

Edytowane przez zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...