Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedź na jakiś hipermarket :)

 

w mało uczęszczanych częsciach możesz walić 8 do woli.

 

przy tesco na pojezierskiej jest nawet placyk dla aut (nie wiem czy dla motocykli) wieczorem przy świetle możesz nawet pośmigać

 

 

Hehe. Wiem wiem, ale chodzi o to zeby malo gapiow bylo bo to obciach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok wspomnianego tesco jest placyk ale tylko dla aut (same rekawy), ale z boku marketu jest sporo miejsca i prawie nikt tam nie parkuje. Daj znaka kiedy bedziesz osemkowal to przyjdziemy robic sztuczny tlok ;)

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok wspomnianego tesco jest placyk ale tylko dla aut (same rekawy), ale z boku marketu jest sporo miejsca i prawie nikt tam nie parkuje. Daj znaka kiedy bedziesz osemkowal to przyjdziemy robic sztuczny tlok :(

 

 

HAHAHAHA. dobre :P w niedziele bedze szusowal :P Ktos reflektuje?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale ten bajzel w tym roku biedny...

właściwie nic nie znalazłem dzisiaj, może jutro od świtu się uda coś upolować

 

 

A myślałem że się robię wybredny i z roku na rok te bajzle tylko mnie się wydają coraz skromniejsze.. i nie chodzi mi o ilość ludzi.. ale o jakość i różnorodność rzeczy na stoiskach...

 

Poza tym... jak o 14stej ludzie mi pitolą że dopiero się rozkładają, i żeby przyjść za dwie godziny.... to pies ich j... Praktycznie nic nie znalazłem ciekawego...

 

Jutro jestem z rana... Można się spiknąć np. o 10tej pod bramą?

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jery,a o której godzinie?? :buttrock:

 

Etita,jeszcze raz gratki i nie zapomnij pochwalić się na 4um!

 

Jutro jesio raz na Bajzel i ...na moto do Grotnik.Ktoś się dołącza??

 

cos kolo 15:00 :clap:

 

Kurcze ale ten bajzel w tym roku biedny...

właściwie nic nie znalazłem dzisiaj, może jutro od świtu się uda coś upolować

 

 

Ja kupilem butki z membrana Riessa za 240 zl i alarm za 160zl. Najwiecej jest kaskow i ubran. Jesli ktos szuka bedzie mial w czym wiebierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos kolo 15:00 :)

Ja kupilem butki z membrana Riessa za 240 zl i alarm za 160zl. Najwiecej jest kaskow i ubran. Jesli ktos szuka bedzie mial w czym wiebierac.

 

Proc,czemu biedny??Widziałeś ile ja nakupowałam??Gmole,spacerówki,oponkę na przód,krawat na bak,parę koszulek i jakiś śmieszny ŁAŃCUCH do kluczy...Wiesiek dorwał chapsy,chustę i koszulki.Nawet córce kupiłam bluzę i koszulkę,o hamburgerze nie wspomnę :crossy:

Jutro też się wybieramy po głośne wydechy i po stelaże pod kufry...Fakt jest taki,że za 5 złotych niczego sensownie przydatnego się nie kupi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etita,jeszcze raz gratki i nie zapomnij pochwalić się na 4um!

 

ja to sie bede miala czym chwalic jak Ecie w koncu poskladam i w ktoras srode byc moze dopyrkam na plac

Jutro rano bede musiala podjechac na chwile do pracy program zawiezc, potem wybieram sie na bajzel. O ktorej tam bedziecie? Pewnie dotre kolo poludnia

Jery dlugo zamierzasz osemkowac? Bo o 15 moge jeszcze zakupowac pelna para i nici z gapiowstwa :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie bede miala czym chwalic jak Ecie w koncu poskladam i w ktoras srode byc moze dopyrkam na plac

Jutro rano bede musiala podjechac na chwile do pracy program zawiezc, potem wybieram sie na bajzel. O ktorej tam bedziecie? Pewnie dotre kolo poludnia

Jery dlugo zamierzasz osemkowac? Bo o 15 moge jeszcze zakupowac pelna para i nici z gapiowstwa :clap:

 

Az mi sie w glowie zakreci :cool: . 2 godzinki napewno. Moze 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło południa w sobotę to już jest pozamiatane - tłum gapiów a sprzedawcy zaczynają myśleć o powrocie do domu.

 

Ja wyruszam koło 8 i pewnie do jakiejś 10 - 11 będę.

Jak na razie mam tylko zaklepane jedno koło z zaciskiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło południa w sobotę to już jest pozamiatane - tłum gapiów a sprzedawcy zaczynają myśleć o powrocie do domu.

 

Ja wyruszam koło 8 i pewnie do jakiejś 10 - 11 będę.

Jak na razie mam tylko zaklepane jedno koło z zaciskiem :/

 

 

Mysl pozytywnie :clap:. Sprzedawcy chca jak najmniej ciagnac ze soba z powrotem i chetniej spuszczaja z ceny :cool:

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proc lubie Cie za Twoj zyciowy optymizm

czyli jesli wracajac z bajzlu zobacze na parkingu lezacego motocykliste wygladajacego jakby wlasnie zsiadl z karuzeli to bedziesz Ty Jery?

 

 

Nie, to nie bede ja. No chyba ze masz takie chody zeby przeciagnac motobajzel do niedzieli :clap:

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proc lubie Cie za Twoj zyciowy optymizm

 

Co ma jakikolwiek optymizm do Weterana?

Impreza istnieje od 15 lat i rządzi się swoimi prawami. Obowiązują proste zasady i tyle w temacie.

Jak ktoś nigdy tam nie był lub pojawiał się okazyjnie jako widz to może tego nie zrozumieć.

 

Dzisiaj odebrałem upatrzone wczoraj rzeczy i tym samym mocno nadszarpnąłem swój budżet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...