Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale jaja na maturze :D otwieram podełko od cd z prezentacją i..................... nic <lol>

pusto :/ i lipa z głowy musiałem nawalać ... komisja miała pewnie niezły ubaw ze mnie...

ale jakoś poszło - wyniki o 13:00... oby na +

Edytowane przez Dzulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby na plus!

A jak tam wczoraj akcja "naklejka". Ja po pracy tj. po 21 zostawiłem moto i wyruszyłem na akcję pieszo. Obkleiłem wiaty na przystankach od strony jezdni na skrzyzowaniu marszałków i na rogu Narutowicza i Kopcińskiego a później wbiłem się na Wydawnicza i co podjechał autobus to buch mu na plecy naklejke, a niech w korkach ludziska se czytajo. Dziś tramwaje obklejałem w drodze do pracy. Tak w ogóle to mam taki pomysł co by obstawic jakoś w godzinach szczytu skrzyżowanie np. Kilińskiego/Pomorska i jak tramwaj stanie na przystanku to buch mu nalepe z tyłu. Bo obklejanie np. 10 nie ma sensu bo ona raczej w korkach nie stoi. Moze ktoś chętny na taką akcyjkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj obdarowałem tłum osób - prawdopodobnie dużo naklejek trafi na ich auta, ale część też będzie rozklejona.

 

Sam strzeliłem wczoraj zaledwie 2 naklejki jedną na zdrowiu na skrzyżowaniu i jedną w arturówku.

 

Zostało mi jeszcze sporo naklejek ale to już wszystko zostawiam na rozklejanie - dziś zaatakuję prawdopodobnie tramwaje lini 43 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do soboty to zobacze jak z praca bedzie.

A na festiwal sie chetnie przejade :)

Kacper, Ty nie ściemniaj :icon_razz: . Specjalnie zaproponowałem 13:30, bo wiedziałem że mniej więcej o tej godzinie będziesz mógł być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czerwcowe imprezy to musze sobie to jakoś rozplanować.

Mam zamiar jechać pod koniec czerwca na zlot i wystawę motocykli WSK do Świdnika – trochę kilometrów tam jest.

 

A w ogóle gdzie ten cały street-coś tam jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...