Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych, do ktorych nie dotarla informacja.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=110723&hl=

 

a tu filmik PROCa z pierwszej edycji

 

 

 

 

P.S.

 

Mirek, slyszales o Lublinie? Jakas straszna lipa z tego wyszla. Narazie wladze klubu "procesuja" sie z mieszkancami i jeszcze nic nie wiadomo, ale nie wyglada to zbyt rozowo.

 

Na pocieszenie cytat

 

WITASKI!!!

Chcę poinformować,że zarezerwowałam dwa terminy do śmigania na Torze:

18 i 19 kwietnia 2009r. Są to pierwsze wolne terminy w kwietniu i do tego jedyne!!!!

W maju nie żadnych wolnych terminów!!!! A co do czerwca to będzie wiadomo dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.

Tyle udało się uzgodnić. Cena za wjazd - może zostanie taka jak w ubiegłym sezonie czyli - 50 zł albo Prezes podniesie ( sam jeszcze nie wie).

 

Chcę jeszcze poinformować,że 18 kwietnia 2009r. w godzinach 10.00- 15.00 czyli w czasie zarezerwowanym na jazdę organizowane będzie szkolenie z techniki jazdy.Koszt na tę chwilę wliczony jest w opłatę za wjazd na Tor. Więcej szczegółów niebawem.

Pozdrawiam --- Joaśka icon_biggrin.gif

 

 

 

 

Na szczescie chlopaki z PM organizuja cos w Wa-wie. Wjazd niby drozej, ale gdy wezmie sie pod uwage odleglosc dojazdu to koszty wychodza podobne (nie bioradz pod uwage oszczednosci czasu na dojazdzie). Bylem na jednej takiej imprezie i wrazenia sa pozytywne. Tor jest duuuuuzo szybszy :) Na razie przekonuje sie do nawierzchni i jej przyczepnosci, chociaz chlopaki zapewniaja za o przyczepnosc nie ma sie co martwic. Podobno na lokcie mozna zchodzic :P

 

To filmik jaki zmontowalem z ostatniej imprezy

 

http://www.youtube.com/watch?v=-GdG0-z16-8

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe u mnie na wydziale :D Słyszałem o tym i spróbuję swoich sił:) Apropo Strykowa to kilka tygodni temu czytałem w necie, że otworzyli tą obwodnice, ale nie wiem czy w tym miejscu gdzie były spotkania też. Jak będzie lepsza pogoda to trzeba jechać i zobaczyć

Edytowane przez kr69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Strykowa to kilka tygodni temu czytałem w necie, że otworzyli tą obwodnice, ale nie wiem czy w tym miejscu gdzie były spotkania też. Jak będzie lepsza pogoda to trzeba jechać i zobaczyć

 

w tym miejscu gdzie były spotkania to już prawie nie widać śladów po paleniu gumy- zajeździli tirami :icon_evil: - ostatnio jechałem tamtędy...

 

 

Mirek, slyszales o Lublinie? Jakas straszna lipa z tego wyszla. Narazie wladze klubu "procesuja" sie z mieszkancami i jeszcze nic nie wiadomo, ale nie wyglada to zbyt rozowo.

 

Na pocieszenie cytat

 

WITASKI!!!

Chcę poinformować,że zarezerwowałam dwa terminy do śmigania na Torze:

18 i 19 kwietnia 2009r. Są to pierwsze wolne terminy w kwietniu i do tego jedyne!!!!

W maju nie żadnych wolnych terminów!!!! A co do czerwca to będzie wiadomo dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.

Tyle udało się uzgodnić. Cena za wjazd - może zostanie taka jak w ubiegłym sezonie czyli - 50 zł albo Prezes podniesie ( sam jeszcze nie wie).

 

Chcę jeszcze poinformować,że 18 kwietnia 2009r. w godzinach 10.00- 15.00 czyli w czasie zarezerwowanym na jazdę organizowane będzie szkolenie z techniki jazdy.Koszt na tę chwilę wliczony jest w opłatę za wjazd na Tor. Więcej szczegółów niebawem.

Pozdrawiam --- Joaśka icon_biggrin.gif

Na szczescie chlopaki z PM organizuja cos w Wa-wie. Wjazd niby drozej, ale gdy wezmie sie pod uwage odleglosc dojazdu to koszty wychodza podobne (nie bioradz pod uwage oszczednosci czasu na dojazdzie). Bylem na jednej takiej imprezie i wrazenia sa pozytywne. Tor jest duuuuuzo szybszy :) Na razie przekonuje sie do nawierzchni i jej przyczepnosci, chociaz chlopaki zapewniaja za o przyczepnosc nie ma sie co martwic. Podobno na lokcie mozna zchodzic :P

 

JERY pamiętaj o mnie jak coś będzie konkretnie się działo z wyjazdem na :crossy: może się ktoś wtedy jeszcze podłączy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Lublin bedzie wchodzil w gre, to napewno bedziemy sie ustawiac. Podobnie z Modlinem. Bede pamietal. Z reszta jak mam nie pamietac o tobie, skoro jestes jedyna osoba ktorej sie chce bawic w taka jazde :P

 

P.S.

 

Ustawki na Modlin organizowane sa na Naszej klasie PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam Wasze posty odnosnie ustawek i naszla mnie mala refleksja...

 

...jestem aktualnie kilka dni goscinnie w Paryzu. Pare km od hotelu jest tor. Tor jest ogolnie dostepny, codziennie zbija tu mnostwo motocyklistow. Az milo popatrzec i posluchac jak chlopaki katuja swoje moto. Na miescie mimo "zimy" rowniez mnostwo moto choc nie widac szalejacych plastikow. Tutaj motocyklisci nei musza czuc ze sa marginesem i czyms nei chcianym. To jest jeden ze sposobow zeby rozladowac korki. Co ciekawe nie zanotowalem tez zadnego patrolu drogowki czy chlopakow z suszarkami.

 

Szkoda, ze u nas jeszcze nie ma takiej swiadomosci i zamiast inwestowac zeby bylo bezpiecznie to sie karze i wmawia sie ze dzieki temu bedzie bezpieczniej.

 

ps. a tak pozatym Paryz jest brudny, wiecej imigrantow niz Francuzow i wole nasza Lodz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...