Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej bym tam podjechał nacieszyć się widokiem i wysączyć tymbarka niż zajadać się w knajpie. Rynnę na gubałówce przetestowałem i jest świetna, więc może się skuszę. Ponoć widać stamtąd całą Łódź, prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam jutro z pogoda? moze ktos wie i ogladal prognoze..?? Ktos w ogole wpada jutro na plac :icon_evil:

 

 

 

Heh sam sobie odp. Jutro bez opadów ale za to o 18.00 bedzie koło 4-6 st a wieczorem około zera :crossy: Qrde dawno nie latałem wieczorami to nie zauważyłem, że jesień już za okenm :)

Edytowane przez musi88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich "wątpiących" polecam:

http://meteo.icm.edu.pl/

 

Dalej dwie drogi:

1. Wybieramy ze spisu miejscowości po prawo u góry "Uć" i pojawia się czytelny wykres.

2. Wybieramy na mapie po lewo "Uć", a następnie pól strony niżej preferowane zmienne (np. opady, ciśnienie i środa godz. 1800). W trzecim kroku "klikamy" na ikonę "mapki".

 

Ot szybki i pomocny sposób na poranne dylematy "czy jechać motocyklem do pracy".

 

Pozdrawiam

Mariusz

Edytowane przez SV_Mario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich "wątpiących" polecam:

http://meteo.icm.edu.pl/

 

Dalej dwie drogi:

1. Wybieramy ze spisu miejscowości po prawo u góry "Uć" i pojawia się czytelny wykres.

2. Wybieramy na mapie po lewo "Uć", a następnie pól strony niżej preferowane zmienne (np. opady, ciśnienie i środa godz. 1800). W trzecim kroku "klikamy" na ikonę "mapki".

 

Ot szybki i pomocny sposób na poranne dylematy "czy jechać motocyklem do pracy".

 

Pozdrawiam

Mariusz

 

SV Mario czy Ty masz taką niebieską SV-ke?I czy nie śmigasz często ul.Pomorską?Pytam bo często mi tutaj taka przelatuje .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...