Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższą sobotę odbędzie się ostatnia impreza w Stereo Krogss, bo budynek przejmuje jakis inwestor i pub likwiduja.

Ostatni raz zagraja w tym miejscu SPACES FACES, LOS POTATOS, BIMBER, SAMOKHIN BAND i QBEK

oraz w roznych konfiguracjach muzycy zespołów: TOSTEER, NORMALSI, KAMIEŃ KAMIEŃ KAMIEŃ, FREEKS,

KARUZELLA, PRZĄŚNICZKI, FAJA MANITOU... i jak znam zycie wielu innych tez przyczlapie.

Wstep wolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomkow i (po)ziomki z Lodzi :buttrock:. Pisalem juz o sobie troszke w "powitalni" wiec nie bede sie powtarzal. Poczulem sie zaproszony przez Elite wiec jestem. Mam nadzieje ze z checia powitacie i przyjmiecie do swojego grona nowego motonite ( narazie tylko sercem, ale mam powazne plany na miane statusu na sercem i cialem :buttrock:) chcialem przeczytac wszystkie posty od poczatku, poczytac troche o was, dowiedziec sie ktore dziewczyny sa singlami :banghead: :biggrin: i takie tam, ale zrezygnowalem po 20 stronie, zwlaszcza, ze to forum strasznie sie tnie. Jak juz wspominalem narazie wlasnego moto nie mam, wiec chyba podziekuje za spotkania na placu Dabrowskiego ( no chyba ze ktos bedziesz zainteresowany tylnym ogrzewaniem w postaci plecaczka :clap:) ale na spotkanie przy pifku chetnie sie pisze, pod warunkiem ze nie macie niz przeciwko oczywiscie :notworthy: Pozdrawiam.

 

P.S. Mieszkam na Teofilowie. Pracuje w ABB na Aleksandrowskiej. Czasami na parkingu przed wejsciem widze stojace dwa moto. Jeden to Kawa chyba GPZ i jekis czoperek. Czy to moze ktos z grona forumowiczow?

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo matko, nie bij, ja tylko zartowalem :bigrazz: Oczywiscie ze na forum.

P.S. Przepraszam za przekrecenie nicka. Juz to pisalem, ale to forum tak tnie czasami, ze nie mialem pewnosci czy przeprosiny dotarly :crossy: Tak wiec stwierdzilem ze zrobie to oficjalnie :wink:

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo matko, nie bij, ja tylko zartowalem ;) Oczywiscie ze na forum.

 

:icon_question: :wink: :cool:

 

 

P.S. Przepraszam za przekrecenie nicka. Juz to pisalem, ale to forum tak tnie czasami, ze nie mialem pewnosci czy przeprosiny dotarly ;) Tak wiec stwierdzilem ze zrobie to oficjalnie :)

 

 

Przeprosiny przyjete ;) A z forum faktycznie cosik niedobrego sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Bikerzy:)

Sorki że nas w środę nie było,nie wyrobiliśmy się...

Proszę uważać w sobotę na ulicach Zgierza,bo mam jazdy od 13.30 :banghead: do 16.00

Co za obciach jeździć w kamizelce z napisem L na plecach:(

Może nie każdy wie,ale pozbyłam się swojego starego cherokee i zamieniłam go na Yamahę Virago 535 :P jestem happy,bo prowadzi się ją jak rowerek.Może się przekonam do mojego Intruderka??Sama nie wiem?!

Pozdro Brać Motocyklowa i do środy...No chyba że się zbierzecie do kupy i wpadniecie do Nas na grilla w niedzielę??Zapraszam!!

Wiola i Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro Brać Motocyklowa i do środy...No chyba że się zbierzecie do kupy i wpadniecie do Nas na grilla w niedzielę??Zapraszam!!

Wiola i Wiesiek

 

Cześć jutro bardzo chętnie podjedziemy,ja i Wojtek będziemy śmigać może jeszcze się ktos przyłączy.Jak by co to dzwoń jakoś sie umówimy {508 143 372}Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...