Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Sledz temat, to bedziesz miala z kim polatac. Chociaz z drugiej strony to nie wiem czy Cie zapraszac, bo troche sie o Ciebie boje. Jazda w grupie podnosi ryzyko (zwlaszcza jak Kamieniu prowadzi :D). Po drugie, jak sama powiedzialas, dopiero zaczynasz i to odrazu na CBR600. Mam nadzieje ze dasz rade ogarnac tego rumaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do niej nic nie mam. Poprostu troszke sie martwie :) Zaden ze mnie ekspert, ale cos tam juz liznalem tematu. Jak bylo w sobote? Na poczatku byla mowa, ze spokojnie bo jeszcze slisko itd, itp a skonczylo sie jak zwykle. Momentami 150 :D

 

Jak Kamieniu prowadzi to 1..2...3...4...5...6... i ..... witamy w Czestochowie :P

 

Jutro ma przyjechac Jozin po moto. Nie wiem ile czasu mu zajmie uporanie sie z Fazerem, ale cos mi sie wydaje, ze z tym przyszlym tygodniem to roznie moze byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Lublin bedzie wchodzil w gre, to napewno bedziemy sie ustawiac. Podobnie z Modlinem. Bede pamietal. Z reszta jak mam nie pamietac o tobie, skoro jestes jedyna osoba ktorej sie chce bawic w taka jazde :P

 

P.S.

 

Ustawki na Modlin organizowane sa na Naszej klasie PM.

A ja to co ?? Też bym pojechał się podszkolić

 

JERY czemu jeździsz po mnie, na dodatek nie do końca wiem czy pozytywnie??

Edytowane przez Kamieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to co ?? Też bym pojechał się podszkolić

 

JERY czemu jeździsz po mnie, na dodatek nie do końca wiem czy pozytywnie??

 

 

Jezdze??? Kamyk, no co Ty. Daleki jestem od jezdzenia po tobie. Przeciez to tylko zarty.

 

Co do Lublina i Modlina, to nie ma sprawy. Im wiecej tym lepiej :)

 

 

http://www.evisor.tv/tv/motorrad-fun/gruener-stoff-3942.htm

 

apropo supermoto

http://www.evisor.tv/tv/supermoto/supermoto-2928.htm

 

P.S.

 

Jestem w trakcie kolekcjonowania sezonu 2008 MotoGP. Relacje robione przez BBC Sport (wszystko po angielsku, brak tlumaczenia). Kazda runda zajmuje od 800MB do 1.2GB. Na ten czas mam rundy od 1 do 6. Jesli kotos reflektuje to moge sie podzielic. Odbior osobisty lub "przy okazji" :)

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Sledz temat, to bedziesz miala z kim polatac. Chociaz z drugiej strony to nie wiem czy Cie zapraszac, bo troche sie o Ciebie boje. Jazda w grupie podnosi ryzyko (zwlaszcza jak Kamieniu prowadzi :D). Po drugie, jak sama powiedzialas, dopiero zaczynasz i to odrazu na CBR600. Mam nadzieje ze dasz rade ogarnac tego rumaka :)

Czemu zniechęcasz płeć piękną, zawsze będzie przyjemniej wykąpać się w Borkach an waleta :biggrin:

 

Poza tym poto mam ścigacza żeby zapitalać, jak będe chciał :

1. "poczuć wiatr we włosach"- to kupie czopera (i przejde na emeryture)

2. Podziwiać krajobrazy- to kupie wycieczkę krajoznawczą (i zmienie grupe żeby nie spowalniać)

Jak na razie Jery ma racje, LUBIE JEŹDZIĆ SZYBKO :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok. Juz nic nie mowie :) Popreclowalem i starczy :D Wkazdym badz razie witamy, i tak jak wspomnialem, sledz temat i do zobaczenia :)

 

Kamyk, Ty nasz GhostRiderze :D Trzaba by Ci autobus na czarno przemalowac, zeby nie bylo watpliwosci :D

 

Podoba mi sie twoje podejscie Kamyk. Ja tez taki grzeczny nie jestem :buttrock:

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...