Skocz do zawartości

JAKIE MOTO W POLA I NIE TYLKO????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem gs500f i planuje sobie kupić przez wakacje drugie moto ( cross, enduro ) tylko mam problem nie wiem co kupić. Mam 182cm wzrostu, waże 78kg., do wydania będę miał około 6 tys zł., myslałęm nad kupnem jakiegos wyczyna 125, badz 250, tylko nie wiem czy nie lepiej jakas 350 dr ??? wkoncu to 4T, nie chce żeby mi to moto się znudziło po pewnym czasie, chce na nim dobrze poszaleć po łąkach, lasach, wybrać się na tor crossowy, pojezdzić na gumie ;) itp. Co wy byście wzięli na moim miejscu??? Nie wiem też czy mam brać crossa czy enduro bo też bym sobie chciał np. gdzieś z kumplami podjechac do pobliskiego lasu droga, jak policja złapie mnie na crossie po drodze to bede miał duże kretki???? Z góry dzięki za opowiedź.

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jazde po drodze bez tablic i oc podobno daja 2000 zeta. Jeśli masz daleko do lasu enduro jeśli blisko crossa. Wydaje mi sie że na crossie więcej poszalejesz. Większa moc mniejsza waga. A endurakiem zawsze możesz wyjechać na miasto zamiast gs'a ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tor tez to bym sie zastanowil nad fullem

 

Najlepiej jasnym i dobrze schłodzonym.

 

Za 6tys to najlepiej DR ale po torze już nim tak dobrze sie nie pojeździ.

W tej sumie kupisz dobrego KDXa lun RXa, który na torze sptrawdzi sie lepiej a koszty utrtzymania są w miare rozsądne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie RX-a to tutaj masz dobra oferte(troche wytargujesz i powinno byc dobrze):http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M144851

 

To nie jest wcale dobra oferta. Kolega niedawno dzwonił i koleś powiedział ze pali tak leciutko, że bardzo łatwo ręka zapala... a tam nikasil jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...