Skocz do zawartości

Blokady Motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie w jaki sposob zabezpieczacie swoje motki , przed dostępem

niepowołanych zaintrersowanych waszą pociechą :?: :?: :?:

 

Ja sie pochwale ze dzisiaj dostalem paczke z nowiutkim disc-lockiem

Znanej i cenionej Marki Xena XR1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj zestaw antykradziezowy:

- alarm z glosna syrena

- osobna blokada zaplonu (typu Identyfikacja Uzytkownika KD1)

- blokada tarczy Xena lub gruby lancuch.

 

Oczywiscie mowie tu o zestawie wylacznie do pozostawienia motocykla w centrum miasta w rozsadnych godzinach.

 

W innych okolicach to chyba tylko wyjecie silnika z ramy... ;)

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam disc-locka, ale drań nie wchodzi na tarczę mojej mz. do tej pory używałem po prostu porządnego łańcucha i dwóch cienkich blokad (powiedzmy typu "rowerowego"). po prostu było tanio. fakt faktem, że regularnie mi te blokady cięto, choć nigdy nie udało się gościom przeciąć ich całkowicie. teraz jednak kupiłem na moto-bazarze blokadę o średnicy 2,54 cm. mam nadzieję, że to wystarczy. wszak nie każdemu będzie się chciało tyle ciąć dla zwykłej mz tz 250, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam disc-locka' date=' ale drań nie wchodzi na tarczę mojej mz[/quote']

od kiedy mz miały wentylowane tarcze :-/

 

ja mam grubyą spinke i problem jak to ze sobą wozić. musze naprawić jeszcze zamek w kierownicy.

 

A po co wentylowane tarcze do disc-locka? Nie prosciej miec blokade, ktora obejmuje cala tarcze (cala jej szerokosc)? Chyba by mnie cholera wziela jakbym mial celowac w dziurke na tarczy ;) .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam disc-locka, ale drań nie wchodzi na tarczę mojej mz

od kiedy mz miały wentylowane tarcze :-/

 

ja mam grubyą spinke i problem jak to ze sobą wozić. musze naprawić jeszcze zamek w kierownicy.

 

A po co wentylowane tarcze do disc-locka? Nie prosciej miec blokade, ktora obejmuje cala tarcze (cala jej szerokosc)? Chyba by mnie cholera wziela jakbym mial celowac w dziurke na tarczy :D .

 

otóż to. blokadka na całą szerokość tarczy, tyle że w mz (a przynajmniej w tej mojej) tarcza na samym końcu (wewnętrzny obwód) jest nieco grubsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...