Skocz do zawartości

Zamierzam kupić K-750


Karolaga1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby to było takie proste. Darmo nie dawali. Mogło to kosztowaś jakieś 2 moje pensje (zarabiałem mało). Do tego trzeba było (jak wtedy zawsze) mieć "chody". To znaczy wiedzieć kiedy i gdzie. Mogło to mieć formę licytacji, nie pamiętam. Ponadto, mieć czym przywieźć sprzęt do domu. Było to zakonserwowane, chyba było w skrzyniach.

Był to ciekawy temat. W Berlinie Zachodnim płacili za to 1500 DM jak nie miałeś fartu to 1000. W tym samym miej więcej czasie w jednostce wojskowej na Cytadeli w W-wie, wojsko tłukło młotami motocykle przeznaczone do kasacji. Zlewy tak pilnowali żeby czasami nikt nie wyniósł najmiejszej części. Potłukli na drobiazg. Ale to była "dziwna jednostka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to było takie proste. Darmo nie dawali. Mogło to kosztowaś jakieś 2 moje pensje (zarabiałem mało). Do tego trzeba było (jak wtedy zawsze) mieć "chody". To znaczy wiedzieć kiedy i gdzie. Mogło to mieć formę licytacji, nie pamiętam. Ponadto, mieć czym przywieźć sprzęt do domu. Było to zakonserwowane,  chyba było w skrzyniach.

Był to ciekawy temat. W Berlinie Zachodnim płacili za to 1500 DM jak nie miałeś fartu to 1000. W tym samym miej więcej czasie w jednostce wojskowej na Cytadeli w W-wie, wojsko tłukło młotami motocykle przeznaczone do kasacji. Zlewy tak pilnowali żeby czasami nikt nie wyniósł najmiejszej części. Potłukli na drobiazg. Ale to była "dziwna jednostka".

 

Aż szkoda tych mtocykli potłuczonych w wojsku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys z kumplem zrobilismy ema z koszem plus manele 450km na jednym garze....z obcieta korba i zamiast cylindra deska przykrecona.....fakt ze podroz trwala 21 godzin..ale przygoda jaka :lol: :lol: ......a jak na elefanta jechalismy w 98 to kumpel dysze z gaznika w emie podczas jazdy zgubil...i cale czechy na jednym garze przeturlal./z koszem i manelami/i do domu wrucil.....i niech ktos mi powie ze ruski dolniak to awaryjny jest :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys z kumplem zrobilismy ema z koszem plus manele 450km na jednym garze....z obcieta korba i zamiast cylindra deska przykrecona.....fakt ze podroz trwala 21 godzin..ale przygoda jaka :lol: :lol: ......a jak na elefanta jechalismy w 98 to kumpel dysze z gaznika w emie podczas jazdy zgubil...i cale czechy na jednym garze przeturlal./z koszem i manelami/i do domu wrucil.....i niech ktos mi powie ze ruski dolniak to awaryjny jest :notworthy:

 

naprade dobra przygoda :notworthy:

pogratulować takiego przeżycia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam zakup u tego faceta.Od niego można tylko kupić części > fakt że ma duże ceny ale to nie jest warte tych pieniędzy.Jak kupowałem w części w celestynowie to szlag mnie trafił po wejściu bo na podwórku w zime stoi ze 20 rusków poczowszy od emek po urale wszystko nieokryte i korodujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem odradzic go, ale by to wyglądało głupio. No bo co to za handlarz co drugiego oczernia :D Ale teraz nie mogę siepowstrzymać. Ja jestem pedantem i niejeden, który ogladał motocykle przeze mnie remontowane nieistotne czy dla siebie, czy dla kogos wie że u mnie nie ma ustępstw i KAŻDY, nie tylko motocykl który czeka na remont dla mnie, ale taki co i czeka aż ktos go kupi, fakt stoi na dworzu >o ile musi<, ale okryty palndeką.

 

[ Dopisane: 30-01-2006, 18:03 ]

Oczywiście chyba nie musze mówić, że jeśli nie jest wystawiany obecnie na sprzedaż w cylinderkach ma olej, a cały przed przykryciem jest wypsikany ropą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mozna- zwlaszcza o 2 gosciach- arku i jego bracie mateuszu- przejechalam sie na arku ktory podawal sie za.. pawla! handlarza ktory mieszka kolo siedl.. u niego kupilam kaske i spoko gosc ma konkret motocykli nie to ci bracia (mikolejczykowie z narutowicza 8)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...