Skocz do zawartości

Suzuki Marauder - prosba o opinie


roman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to było moje 1-wsze moto po dłuższej przerwie. prowadzi się trochę gorzej od draga 650, ma skłonność do padania w zakręt ale wbrew panicznym, standardowym komentarzom, daje się nad tym panować. dłuższe trasy można w miarę wygodnie pokonywać.

 

dobry, dynamiczny silnik (jak na tą klasę), ale niestety łańcuch.

 

jeśli moto nie jest zbyt crashtestowane to możesz mieć sporo frajdy z jazdy. ja nie doświadczyłem żadnych awarii ale jeździłem tylko 2 sezony, stąd nie mam żadnych porad dot. "czułych miejsc" przy zakupie - poza standardowym podejściem i wyczuleniem na wszystko - zwłaszcza pod kątem czołówek i mocnych szlifów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może sie wypowiem - jako że już ładny kawałek czasu (i asfaltu) nawinąłem tą maszyną.

 

dobry, duży i naiezawodny (póki co) sprzęt to jest - nie wymieniłbym go na drag stara 650 za nic.

 

zrobiłem nim kilka dłuższych tras (np. chorwacja ,czy w te wakacje- czarnogóra + albania) i nie zawiódł mnie- a miał powody (zmiany temperatur, przeładowanie , czy w końcu upadek - a on nic :-))

 

gadanie o taniej maszynie i złej marce (suzuki) można wsadzić w d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
niech ktos spróbuje zarżnąć olejaka...gs'a Vs'a

 

Masz absolutną rację.

 

[ Dopisane: 12-02-2006' date=' 21:45[/i'] ]

dobry' date=' duży i naiezawodny (póki co) sprzęt to jest - nie wymieniłbym go na drag stara 650 za nic. [/quote']

:D :D :D

 

[ Dopisane: 12-02-2006, 21:47 ]

No i świetnie się prezentuje - zobacz mojego :D w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...