Skocz do zawartości

Prosze o poradę!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

powiedział zebym kupil mootyckl koniecznie z owiewka!!

motor bez owiewki po miescie extra ale na trasie wiecej niz 120km/h nie pojade.

 

zgadzam się w całej rozciągłości 8)

 

 

o 100KM kazał mi sie nie martwić  powiedział jak to ktos juz tu napisał ze te  motory 100KM osiagaja przy wysokich obrotach  aja bede jezdził np do 6tys  nie 14 tys!

 

nie będziesz... :twisted: -każdy tak mówi ale mało kto jest w stanie :roll:

 

druga sprawa w takich motocyklach nie sama moc jest zabójcza tylko przyśpieszenie :!: :!:

 

 

pees. i jeszcze krótka historyjka, kiedyś dałem sie przejechać na pasie startowym mojej dziewczynie (przymierzała sie do zakupu jakiegoś motocykla, prawko dawno już miała ) i jak zawsze z nią rozmawiałem to mówiła:

 

ona: ale ja nie będę jeździć szybko bo się boję..

ja: będziesz jak tylko wsiądziesz na sportowy motocykl -szybki motocykl..

 

efekt - pierwsza jazda rundka 500 m - powolutku... 50-70 km/h

 

druga jazda tym razem rundka około 4 km po pasach koło Ryk i tak prędkości 150-170 km/h z konkretnym przyśpieszaniem od samego początku, wchodzenie w zakręty z konkretnym pochyleniem ;) i hamowanie jakby chciała odrazu zrobić stoopie :twisted: i :

 

ja: no i jak się jechało :?: ile jechałaś.. itd :?:

ona: super, 150-170 km/h

ja: ile 8O a miałaś jeździć wolno 8O

ona: no ale ona się sama prowadzi, nie czuć prędkości a jazda to bajka itd.. :twisted:

 

fajna opowieść nie ;) -ale daje pogląd na sprawę "wolnej i spokojnej" jazdy

 

kupuje motor 100KM z owiewka

 

DZIEKUJE ALL ZA POMOC pzdr do zobaczenia na drodze:D

 

Powodzenia i do zobaczenia w 100-licy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co motor bez owiewki nie pojedzie więcej niż 120 km/h ?? :lol: Totalna bzdura, moto pojedzie tylko...może być troche mało komfortowo :( Pozatym jeśli kupujesz golasa to jest masa rodzajów szybek które montuje się na lampie, do 160 komfort masz zapewniony. (ja na virago jechałem 150, jakoś dała radę się rozpędzić, gorzej z wygodą ;) ale twardziel zemnie więc daje rade ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiuniemowa czytaj uważnie !!! :( ;) tra nie mowi że więcej się nie da jechac niż 120 na autostradzie tylko znaczyło to, że powyżej tej oprędkości komfort jazdy jest bardzo słaby, i powietrze mocno napiera na nas jakby mialo nas zrzucić z moto :] a w "golasie" możesz zamontować szybke ale ona jest bardzo mała, zakładana jest na lampe i ona prawie nic nie daje, 160 km/h W np gs500e jest stanowczo nie komfortowe, przy tej predkości gdy nie mamy obudowanego moto to źle się jezdzi, podobnie jak motor mojego taty (intruder m 800), gdzieś do około 120km/h bardzo przyjemna jazda a później mi samemu nie zabardzo się podoba :]

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miełem CB500 z szybą taką do lampy przykręcaną, to powyżej 130 była walka :( Jasne, ze można nawet 200 i wecej, ale przyjemnosc z tego średnia.

a ja bede jezdził np do 6tys nie 14 tys!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ooooo to, to TAK 8O tak samo brzmi moje postanowienie noworoczne na najbliższy sezon :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do motocykli z owiewką i bez, to sorry, ale fani plastiku chyba mają wyjątkowo "miętkie karki" .. :(

Na XXie z wysoką szybą MRA miałem podróżną na poziomie 150-160, na gołym Tryplu mam taką samą. Może 140-150. I nie ma walki. Szybciej na polskiej drodze ... ;)... pewnie, że się da.

No ale co kto lubi.

Najlepiej się przejechać zaplasticzonym i gołym i zobaczyć. Niektórym chyba wiatr bardzo przeszkadza, innym mniej ...

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede jezdził np do 6tys nie 14 tys!

 

Zycze wytrwalosci w postanowieniu :( Postaraj sie chociaz z pare tysiaczkow zrobic na "niskich" obrotach.

 

Bedziesz na 100% zadowolony z takiego wyboru i predko sie CI nie znudzi

kupuje motor 100KM z owiewka

Tylko uwazaj na Siebie!!

 

Co do owiewki znam ludzi.. ktorzy na trasie potrafia wytrzymac ok 160 kmph... ale jednak w wiekszosci przypadkow dzieje sie tak jak mowisz ....

Innymi slowy autostrady jezdzac z ludzmi na Nakedach sie omija... no chyba,ze chcesz jechac prawym pasem puszczajac wiekszosc samochodziarzy i nuuuuuuudddzzac sie tymi prostymi bez konca ..

 

Ale trzeba byc twardym nie miekkim (zwlaszcza podczas deszczu) ;)

 

Trafnego wyboru i przyjemnosci z jazdy!

 

Dodam, ze osobiscie lubie walczyc z wiatrem ;) ale na dlugiej trasie moze byc to troszke meczace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymi slowy autostrady jezdzac z ludzmi na Nakedach sie omija...

... Dodam' date=' ze osobiscie lubie walczyc z wiatrem ;) ale na dlugiej trasie moze byc to troszke meczace.[/quote']

 

Zdecydowanie się zgadzam. Autostradami nie pomykam, a dzienny przebieg to max 700km, a zazwyczaj poniżej 400-500km. Ale w deszczu to na każdym moto miałem podobny poziom "radości" z jazdy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...