Skocz do zawartości

tak tanio?


Moto_boY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no pisalem do kolesia, to mowil ze ma przejechane 1000 km i silnik nie byl jeszcze ruszany(idealny stan). Strzalek_t nie wiem czy to prawda ale od 2000 r. ponoc nawet wyczynowe crossowki maja jakies tam papiery? bo cos takiego slyszalem ze od 2000r. importerzy zaczeli wydawac "jakies tam swistki"?? Fakt ze cena tej Husqvarny jest kuszaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Strzalek_t nie wiem czy to prawda ale od 2000 r. ponoc nawet wyczynowe crossowki maja jakies tam papiery? bo cos takiego slyszalem ze od 2000r. importerzy zaczeli wydawac "jakies tam swistki"?? Fakt ze cena tej Husqvarny jest kuszaca...

 

Mają fakture zakupu i rachunek. Moj KTM miał, ale ta husqa to nie crosówka tylo uliczne enduro WRE z którego koleś pozdejmował światła i udaje, że to cross.

Polacy maja tendencje do robienia "crosówek" z motocykli enduro, które nie mają dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wypadałoby najpier z kolesiem pogadać przez telefon (wcześniej sobie pytania ułożyć żeby go zaskoczyć). A dopiero potem mówić że to bubel czy coś. Przynajmnie tak mi sie wydaje. Mr. Green

 

Ja tak, zawsze robie bo niby skąd bym wiedział, że dokumentów nie ma.

 

a tu coś mi tośmierdzi i na bank pozdejmował oświetlenie

Dokładnie. To tak samo jakby z Dt zdjął światła i jako Crossówke sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie tego motocykla do DT jest chyba niezbyt trafne.

Nawet jeśli jest z 2003 to mogę uwierzyć w ten 1000km. I to chyba w skarpetkach ktoś nim jeździł. Te podnóżki są dziewicze. Dekiel przy hamulcu też idealny (zawsze są przytarte).

Fajna bryka tylko szkoda że pochodzenie nie jasne. Już sama cena wskazuje że gość chce się szybko pozbyć.

 

Ja tak, zawsze robie bo niby skąd bym wiedział, że dokumentów nie ma.

Pewnie stąd że jest napisane 'bez prawa rejestracji'. Ale oczywiście masz racje że trzeba porozmawiać a nie a nie odrazu głupoty mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...