Skocz do zawartości

Kombinezony UTIKA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że nie śpię na kasie, to ucieszyłem się gdy dojrzałem na Allegro poniższą aukcje:

utika.JPG

Czy UTIKA to dobre kombinezony? Czy oplaca sie zainwestowac, może ktoś ma i opisze jak się sprawuje w trasie (i uchroń ! podczas wypadku) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie ten kombinezon jest spoczko :) ja mam kombi jakiejs włoskiej firmy A-PRO, kupiłem go nowego za 1300zł. wieć klasą będą podobne, ta UTIKA wydaje mi się że jest bardzo fajna i oczywiście zachęcająca cena, ale nie kupuj przez neta najlepiej przymierz gdzies i dopiero potem kup bo rozmiar ci sie moze nie zgadzac i mozesz sobie problemow narobvic przez to :/

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo raczej nie polecam!

Pozdrowienia :)

 

jak już piszesz to może napisz chociaż dlaczego' date=' jakieś szczegóły... :?: bo inaczej taka inforamcja jest tyle warta co obietnice wyborcze PiS-u :roll: :?:[/quote']

 

Jeśli chodzi o wykonanie to ciuchy Poilo są takie sobie, pełno nitek po jakimś czasie używania, a co dotyczy przewiewania to masakra, na deszczu nie sprawdzone ale sądzę, że będzie tak samo jak na sucho czyli byle jak. Oczywiście piszę o tekstylnych.

 

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deszczu nie sprawdzone ale sądzę' date=' że będzie tak samo jak na sucho czyli byle jak. Oczywiście piszę o tekstylnych.

[/quote']

Nie wiem czy zauwazyles, ale rozmowa tyczy sie skory. Moja dziewczyna jezdzi w najtanszym z mozliwych kombinezonow Polo (Polo Dragster) kupionym za 170 Euro i jest bardzo zadowolona (ja zreszta tez, bo sam wybieralem ;-) ) Zwykly, klasyczny, czarny kombinezon bez zadnych wodotryskow, ale porzadnie wykonany, z mieciutkiej skorki i z kompletem sztywnych ochraniaczy. A za 250 ojro, czyli tyle co Utika, mozna miec calkiem fajnego FLMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deszczu nie sprawdzone ale sądzę, że będzie tak samo jak na sucho czyli byle jak. Oczywiście piszę o tekstylnych.

Nie wiem czy zauwazyles, ale rozmowa tyczy sie skory. .

 

Oczywiście, że zauważyłem dlatego właśnie w mojej wypowiedzi znalazł się dopisek o tekstyliach.

Z wypowiedzi wynika jasno, że jest to moja własna opinia nt. ciuchów firmy Polo. Inni mogą mieć inne zdanie i forum jest właśnie po to aby wymieniać się opiniami, doświadczeniami i pomagać sobie. :) W sklepie nikt nie powie Ci prawdy - no może nie we wszyskich. :roll:

 

Pozdrawiam Serdecznie

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...