Skocz do zawartości

Zmiana zacisku hamulcowego!


enduroguy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem co moze byc ale bardziej obwiniam pompe i przewod hamulcowy niz zacisk skoro go sprawdziles i wszystko jest ok tloczek rusza sie lekko to nie ma tam czeg oszukac

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie mam pomyslu na to jak dobrac nowy zacisk zeby sie wymiarami zgadzal .itd to Ci nie podpowiem.

 

Ale mam jeszcze jeden i ostatni pomysl, czy gadales z kims kto ma kdx ? Moze ten hamulec po prostu juz taki byl jak wyjechal z fabryki i w tym sprzecie to normalka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień przewody ' date='niektóre przewody po pewnm czasie tak (puchną) w środku że nie ma wcale przepływu płynu.Wkażdym razie zaczął bym od przewodów.[/quote']

A jaka cena i gdzie dostać??

Ale mam jeszcze jeden i ostatni pomysl' date=' czy gadales z kims kto ma kdx ? Moze ten hamulec po prostu juz taki byl jak wyjechal z fabryki i w tym sprzecie to normalka?[/quote']

Zacisk jest jak w DT125r tylko DT ma mniejsza tarcze. Yamaha spokojnie staje deba nawet za pomoca jednego palca. Nie mozliwe jest pozatym zeby skutecznosc tarczowki byla nizsza niz slabego bebna :)

a w jakim stanie tarcze masz ? kiedys w kx mialem podobny problem ale to byl tylni hamulec okazalo sie ze tarcza byla mocno zuzyta wogole zorana jak to bywa zreszta czesto w crosach

Tarcza nowka sztuka, progu nie ma, grubosc w normie! Poorana wogole nie jest

 

EDIT: enduroguy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy tak przyjzalem sie fotka na bikepics twojego kdxa i tak na chlopski rozum to masz zawieszenie przednie podobne to klxa wiec zacisk pewnie tez by pasowal. Jest taki problem ze nie wiem jaka masz szerokosc tarczy i widze ze ty nie masz plywajacej. Mam prosbe mogl bys zrobic zdjecie samego mocowania zawieszenia i zacisku jak to dokladnie wyglada?? bo tak to na ebayu jest troche tego. A i klx ma 2 tloczkowy zacisk.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy zmiana przewodu na stalowy na pewno nie zaszkodzi a do jednotarczowego systemu nie będa to katastrofalne pieniądze (metr przewodu 50 zł Plus dwie końcwóki po 30 zł) Jeśli chodzi o Twoje moto to niestety ale nie tylko Ty masz z tym problem. Kumpel miał KMX`a z takkim samym systemem hamulcowym i to jest jedna wielka porażka. Ja nie wiem co Ci goscie z Kawasaki tam pchają ale to naprawdę robi za spowlaniacz a nie za hamulec :!: PORAŻKA :!:! Jeśli zmienisz przewód i nie nastąpi zadowalająca zmiana. Wtedy wróćmy do tematu i pobawimy się z zaciskiem. Co Ty na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy zmiana przewodu na stalowy na pewno nie zaszkodzi a do jednotarczowego systemu nie będa to katastrofalne pieniądze (metr przewodu 50 zł Plus dwie końcwóki po 30 zł) Jeśli chodzi o Twoje moto to niestety ale nie tylko Ty masz z tym problem. Kumpel miał KMX`a z takkim samym systemem hamulcowym i to jest jedna wielka porażka. Ja nie wiem co Ci goscie z Kawasaki tam pchają ale to naprawdę robi za spowlaniacz a nie za hamulec Exclamation PORAŻKA Exclamation! Jeśli zmienisz przewód i nie nastąpi zadowalająca zmiana. Wtedy wróćmy do tematu i pobawimy się z zaciskiem. Co Ty na to Question

Hehe no ok tylko jest maly tyci problem ze najpierw musze moto zlozyc (a za nim rozplote kola i wezme sie za anodowanie troche czasu minie+jeszcze musze lozyska na glowce ramy zmienic)! Temat odswieze odrazu po zmianie przewodu.

 

BTW. Szkoda ze nikt nie orientuje sie jak dopasowac zacisk od innej fury :)

 

To ja - enduroguy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...