Skocz do zawartości

Tarcza do simka


Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=80816748

Tak bo ten hankiel od etz jest taki skuteczny ze przestan Cool

 

 

Wiesz......w mz dziala dobrze a przy mniejszej duzo masie simsona??Panie....nie gadaj pan bredni :] ja bym zakladał i śmigał;].

Tanie i w mare skuteczne...

 

Podro!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o tarczowke sama w sobie, ze bedzie zla, tylko o zawieszenie od etz. MZ jest sporo ciezsza od Simsona, nie? Wiec zawieszenie od niej moze niedostatecznie reagowac na mase takiego "piorka" jak Simson.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zasztywnym zawieszeniem to kwestia gustu. Bo wg mnie to sim sam w sobie ma przód za miękki, a MZ mogla by być dobrac chociaż mogłaby sie okazać również za sztywna.Kwestia gustu.

P.S. Sam kiedys myślałem na przełożeniem przodu od MZ bo ten w simie to taki jakiś wiotki jak dla mnie i hamulec taki średni chociaż to kwestia ustawienia ale mimo to przód dobija. Jednak zrezygnowałem z Tego pomysłu bo sporo roboty(bo ja bym wymieniał piaste w kole żeby pasowała do lag), a sprzedaje go w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w innych ale u mnie w s83e tą tarcze można o dupe rozbić nie zeby nie dało się zatrzymać ale zeby postawić na koło to można se narysować

 

Ja mam tarcze w simsonie. Dziala mi elegancko. wymienilem klocki na nowe i jest git. Stoppie to bulka z maslem. Dwoma palcami sciskam klamke i juz tylnie kolo jest w powietrzu na okolo 50 cm. Co musicie przerobic: kupic pompe hamulcowa, przewod, lagi, tarcze, specjalna piaste na tarcze, zacisk. Najlepiej jak te czesci pochodza od simsona. Ja mam simsona z orginalna tarcza z przodu. Kliknijcie po prostu na mojego linka w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...