Skocz do zawartości

nakladka na kask


Rekomendowane odpowiedzi

wracajac do nakladki na kask...

...w kasku mam fajne wloty powietrza itp' date=' czy jak naloze taka nakladke to jujz wszystko bedzie proste czy aldnie powchodzi w kazdfe dziury itp w kasku?[/quote']

 

odpadam w tym momencie... juz Ci to wytlumaczylem w poscie powyzej.

 

zreszta, jak nakladka z materialu ma powchodzic w dziury? musial bys przejechac caly kask szwem, albo lepiej, rozebrac go na czynniki pierwsze i dopiero wtedy go objechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurde kuber! zakladaj nowe tematy a nie wcinaj sie w moj :-/

wracajac do nakladki na kask...

...w kasku mam fajne wloty powietrza itp' date=' czy jak naloze taka nakladke to jujz wszystko bedzie proste czy aldnie powchodzi w kazdfe dziury itp w kasku?[/quote']

 

kolega jest w podstawowce i nie rozumie pewnych rzeczy... zrozumcie chlopaka, najlepiej zapytaj mamy :D to Ci powie czy da sie naciagnac szmate na powierzchnie kolista z wglebieniami :D

 

pozdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
ale pozniej od koleg dowiedizlem sie ze to jest wysokiej jakosci guma!

 

Pewnie jakby Ci powiedział' date=' że jest to wykonane z prezerwatywy to też byś uwierzył :| :roll: Przecież to jest wykonane ze zwykłego materiału, z domieszką czegoś co sprawia że jest w miarę rozciągliwe...

 

Taka skóra pełni tylko jedną funkcję - zdobi kask.

 

ale po to by ochronic kask przed zarysowaniem podczas upadku czy jazdy w gestych kieretynach

 

Niezła teoria :buttrock: Kto Ci to naopowiadał i na jakich zawodach? Jak się z takim czymś na kasku wjedzie w krzaki, to się wyjeżdża z podartą szmatą na łbie :buttrock: Może przed delikatnymi liśćmi to chroni kask, ale nie przed upadkami na twardo czy ostrymi krzewami!

 

to sie nazywa stabilizator (ale lepiej brzmi płetwa ) i rzekomo poprawia stabilnosc kasku podczas wiekszych predkosci ale tego chyba nie mozna dookupic

 

Ahahaaa' date=' to już mnie powaliło zupełnie. Akurat mam coś takiego w swoim kasku i wierz mi, że stablizować to to może, ale dobry humor. Z jazdą to NIE MA NIC WSPÓLBEGO :D Proponuję mniej słuchać kolegów a bardziej kierować się ZDROWYM ROZSĄDKIEM.

 

Oto stabilizator na moim kasku. Tutaj niestety stracił właściwości bo złapał liścia. O mało co przez to nie wywinąłem orła, takmi motocyklem szarpało :D

 

[img']http://dominikszymanski.neostrada.pl/sokol/19-lagow-sierpien2005/028.jpg[/img]

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadamy jak nauczysz sie czytac ;/ - moze ja i jestem w GIMNAZJUM ale niektorym przydaloby sie tam wrocic

 

nie rozumiem GYMNAZJALISTOW i ich slangu, wiec jak zaczniesz uzywac jezyka polskiego to zapewne Cie zrozumie.

jak jest to niby z gumy to powinienes wiedziec ze guma jest plastyczna oraz rozciagliwa... a niszczyc sie niszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...