Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o butach SWIFT? Czy ma ktoś takie? Kupiłem niedawno i nie wiem jak będą się sprawować. Miałem do wydania 300-350zł i wybór między Nitro a Swift i wybrałem te drugie bo były bardzo wygodne, chociaż wizualnie trochę brzydsze. Ale uważam że buty mają być wygodne a nie piękne (chociaż fajnie jak są i piękne i wygodne).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latam w oxtarach i muszę przyznać że choć nie są jakieś zajebiste to uratowały mi stopę i skończyło się tylko na zwichniętym palcu. Gdybym leciał w adidasach to urwałoby mi stopę także opłaca się czasem odpuścić kilka imprezek i kupić sobie buty które kiedyś mogą uratować ci stopę. A latanie w adidaskach to lekka głupota bo za te parę stówek można zafundować sobie kalectwo albo normalne latanie. Ja zaczynałem od skatowanych martensów, skóry z lumpexu i używanego kasku. Powoli powoli to i dziadziuś popierdoli więc cierpliwości i wytrwałości życzę!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za buty wyglądające jak motocyklowe trzeba dać 300-350 zł, to już lepiej za te same pieniądze kupić komandosowe topowe Magnumy.

Poza doskonałą ochroną stopy, pozwalają chodzić i biegać, czego nie można powiedzieć o wielu butach motocyklowych. O trwałości zelówki nie wspominając...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały zeszły sezon pomykałem w glanach Aku: skóra z goretex. Nie jest źle ale.

1) Skórzane spodnie zawsze jakos się tam zadrą i podwiewa, niezbyt przyjemne w chłodne dni.

2) Co prawda nowe nie były ale dwa razy trafiło mi się jechać w ulewnym deszczu, przemiękły w końcu. A moze po spodniach do środka przeleciało

3) Troche kilometrów natłukłem więc puścił szew przy dźwigni zmiany biegów.

 

Teraz efekt jest taki że muszę kupić nowe glany i nowe buty na motorek.

Ostani punkt zrealizowałem w sobotę, zakupiłem Daytona RoadStar GTX na motobajzlu w Łodzi. Stoją sobie w szafie i czekają wiosny, spodnie na pewno ze środka nie wyjdą, kapitalne są. Ale zobaczymy jak się sprawdzą na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wlascicieli probikerow. Czy rozmiarowk podana przez producenta jest wlasciwa???

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....products_id=479

 

Chce kupic z innego zrodla te buty i nie bede mial raczej mozliwosci zwrotu. Gosc od ktorego kupuje napisal mi ze wkladka ma 28,3cm a tymczasem na stronie pisze ze dlugosc stopy dla 44 ma byc 28,8-29,4. Wedlug danych producenta mam wziac 43 a patrzac na ta dlugosc wkladki to 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wiec radzicie na sporta, w przedziale do 350 zl...ma ktos doswiadczenie z butami sportowymi w tej cenie, moga byc tez lekko turystyczne.

Nie spotkałem jeszcze w sklepie ani na żadnym motobajzlu butów w cenie do 350 zł, które robiłyby dobre wrażenie. Zazwyczaj na wyglądzie motocyklowym się kończy, a ochraniacze i jakość zapięcia to zazwyczaj ostatnia lipa.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na razie śmigam w moich treckach, http://www.climbing-shop.com/chiruca_ice_s...prod_id-811.htm

i dla mnie są bomba. Świetne czucie, ciepło zimą, chłodno latem, o przemoczeniu nie ma mowy, jedyny mankament to to, że są nieco niskie, ale kostke zasłaniają całą....

Mi się jęździ bardzo dobrze. Wiele razy już przytarłem je na asfalcie, i prawie nie ma śladu... jedynie kilka rysek na gumie podeszwy, no i dodatkowy plus... zajebiście wygodne, wszędzie i zawsze...

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...