Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

w teren mam alpine tech3. to najnizszy model producenta ale od nastepnych do 7 włącznie nie wiele sie rozni. 7 ma aluminiowe klamry a 3 plastikowe. tak na prawde znaczna roznice widac dopiero w modelu tech 10 tak wiec dopłacanie do posrednich nie ma za wielkiego sensu a roznica miedzy 3 a 10 to prawie drugie tyle. Tak wiec mozna potraktowac je jak optymalny wybór.

 

a wygladają tak:

 

http://www.cyclegear.com/images/offroadapp...ack_310x310.jpg

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś to rozwinąć? Jestem zaskoczony, że tak renomowane astarsy zaczynają się sypać po tak małym przebiegu.

 

Nie pisałem że się sypią tylko że jestem z nich zadowolony a jedynym mankamentem są rzepy które coraz słabiej trzymają,może to być efekt jazdy po szutrach,piaskach,w mrozie,deszczu itd.trochę mnie zdziwiło że buty tej klasy mają takie słabe rzepy ale widocznie nie przewidzieli że ktoś będzie je tak eksploatował :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisac odnośnie SMX Plus - niewygodne, według mnie nie do końca przemyślane buty. Rozwiązanie ze zamkiem i ściąganymi sznurowadłami jest średnie :rolleyes: I średnio wygodne. Jak się trochę rozchodzą to da się w nich w miarę chodzić. Dobre paputki pomimo mankamentów :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam w Sidi Vertigo Corsa i chyba bym ich nie zamienił na inne, chociaż może warto było by się przyjrzeć bliżej nowince na 2009 rok - Sidi Vortice

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=497483755

 

ale chyba poczekam na opinie ludzi, których na nie stać, bo do najtańszych niestety nie należą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam w Sidi Vertigo Corsa i chyba bym ich nie zamienił na inne, chociaż może warto było by się przyjrzeć bliżej nowince na 2009 rok - Sidi Vortice

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=497483755

 

ale chyba poczekam na opinie ludzi, których na nie stać, bo do najtańszych niestety nie należą :(

 

Wydaje mi się, że to tylko delikatna kosmetyka starego modelu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to tylko delikatna kosmetyka starego modelu :cool:

Jeśli podawane zmiany są prawdziwe, to są one spore. Przede wszystkim Corsy momentalnie przemakają, jak jest niepewn a podgoda to zakładam inne buty. Vortice podobno mają nie przemakać. Druga sprawa to dodatkowa wentylacja, Corsy są dobrze wentylowane i raczej tylko można się lekko spocić tam gdzie dodalidodatkowy wlot, więc teraz powinno być już idealne. Kolejna sprawa to całkiem inna konstrukcja buta, teraz jest tak jak np. w Daytonach - but w bucie, ale nie jestem pewien czy nie jest to tylko wkładka umożliwiająca łatwe czyszczenie, czy tak jak w daytonach spełnia rolę ochronną. Mam nadzieję, że trafią do testów w motogenie, wtedy na 100% będzie sporo odniesień/porónań do Vertigo Corsa

Edytowane przez skinny500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisac odnośnie SMX Plus - niewygodne, według mnie nie do końca przemyślane buty. Rozwiązanie ze zamkiem i ściąganymi sznurowadłami jest średnie :rolleyes: I średnio wygodne. Jak się trochę rozchodzą to da się w nich w miarę chodzić. Dobre paputki pomimo mankamentów :lalag:

 

kwestia nogi bo jak dla mnie sa mega wygodne. zero zastrzeżeń. Mowisz ze nie da sie chodzic. to chyba normalne. to buty do jazdy a nie na spacery ;)

 

System polbuta wewnetrznego, zamka i rasheta jest idealny bo daje mozliwosc rewelacyjnego dopasowania buta do stopy.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie buty firmy Askew http://moto.allegro.pl/item500731822_buty_...n_swarzedz.html

Kupiłem okazyjnie za pól ceny więc myśle że sie opłacało.Za dużo w nich nie latałem bo kupiłem na koniec sezonu.Zastanawia mnie jak się będą spisywały na codzień a nie od święta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeździ ktoś w takich http://moto.allegro.pl/item490554978_preze...rozmiar_43.html, jaka jest wasza opinia o tych butach.

Sporo ludzi jeździ. Ja też trzy sezony w nich prześmigałem. W sumie jakieś 25 tys. km, z czego prawie 15 tys. w ostatnim sezonie. Buty się sprawdziły. Uwag żadnych nie mam. Może podeszwy trochę mocniejsze mogły by być, ale nie jest źle. Spokojnie jeszcze ze trzy sezony pociągną...

Co prawda, w ostatnim "Motocyklu" nie mają najlepszej opinii (ponoć urywają się paski i szlufki), ale myślę, że to nadmiar "siły w ręcach" testującego.

Ja powodów do narzekań nie mam. I faktycznie suchutko w nich. Ponad 300 km w ulewie i skarpetki miałem suche (fakt, że wcześniej buty impregnowałem), a spodnie i kurtka (mimo kondona) ważyły ze 70 kg.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z butami do mojego SM (Yamaha XT660X)

doradzi ktoś, najlepiej z jakimiś konkretnymi przkładami (allegro etc.) jakie buty ? na SM brane są buty enduro ale szczerze powiem, ze nie za bardzo mi sie one podobaja.. macie inne propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z butami do mojego SM (Yamaha XT660X)

doradzi ktoś, najlepiej z jakimiś konkretnymi przkładami (allegro etc.) jakie buty ? na SM brane są buty enduro ale szczerze powiem, ze nie za bardzo mi sie one podobaja.. macie inne propozycje ?

co do moto, zaj... , biore pod uwage w przyszłości :D

co do butów... ja w ostatnim sezonie jeździłem głównie po asfalcie i szuter... mam buty AXO CX1 , to z rynku włoskiego buciki do enduro, jeździ sie bardzo dobrze, może najpierw spróbuj, puźniej bedziesz wykluczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...