Skocz do zawartości

Za ile to sprzedać ! Yamaha Dt 80


Rekomendowane odpowiedzi

Siema.. Mam Yamahe dt 80 Lc1 i na wiosne będe ją sprzedwał ale nie wiem ile za nią sobie zarzyczyć .

Zrobione przy niej = Regeneracja wału , łożyska na wale , simmeringi , nowy tłok , piercienie , szlif cylindra wszystkie regulacje i remąt zrobione w serwisie MOtor-Land. Rama piaskowana i malowana u profesjonalnego lakiernika , motorek składany od podstaw na nowych śrubach. Nowe częsci przy niej to: Akumulator , nóżka do biegów , kierownica Alu , blotniki , obicie siedzenia , korek paliwa , kierunkowskazy 4x , olej w skrzyni , emblemat Yamaha na kiere , klocki chamulcowe , łancuch T.G.B. Rok produkcji 1984 ale slinik od LC 2 ;) Motorek wygląda prawie jak nowy, wszystko działa jak nalezy, przednie zawieszenie z tarczą i wydech bez tego zawijasa na dyzuzorze tez od Yamahy LC2. Prosze was abyscie miją wycenili :D

 

[ Dopisane: 07-01-2006, 12:33 ]

Aha i nie mam fotek , ale jest Rama czerwona a blotniki , bak i reszta czarna. Oryginalny lakier ( pare mniejszych rysek ). Dokumęty jak narazie niemieckie ale do sprzedania powinny być już Polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie duza za nia nie wezmiesz gdyz wiekszosc ludzi (przynajmniej wedlug mnie) patrzy tylko i wylacznie na rok produkcji a dopiero pozniej na rzeczy typu ile w moto wlozyles pieniazkuf :-D Ja bym ci proponowal po prostu wystawic ja na allegro od 1zl i poczekac jakie bedzie zainteresowanie. :lol:

 

[ Dopisane: 07-01-2006, 13:51 ]

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79545620 podobna aukcja tylko pewnie w nieco gorszym stanie :-D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT 80 wsumie spoko sprzęt jak na początek! ale jak już wcześniej szanowno koledzy pozwolili sobie zauważyć rocznik jest okrutny... Ja bardzo nie lubie sprzedawać motocykli bo zawsze kupujący doprowadzają mnie do szału więc musisz uzbroić się w nie lada cierpliwość. Wszyscy by chcieli za 100pln kupić nówke nie śmiganą. Osobiście uważam że wcześniej sugerowana cena pod tytułem 1500 jest adekwatna. Kupujący może się wystraszyć jak powiesz mu że wszystko jest po remoncie... wtedy gość może sobie wyobrqaźiź jak moto wyglądało przed tym remontem... za ile byś nie sprzedał polecam zainwestować w w/w słownik

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...