Skocz do zawartości

Jakieś fajne zloty w łodzi


sfera50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,w Lodzi sa zloty ale jak jest cieplo.. na Rokicinskiej ostatnio byly co srody i na Wlokniarzy czasem. osobiscie takze zapraszam na Piotrkowska do "Warki" gdzie motocyklisci zwykle sa,mozna przyjechac, usiasc przy soczku i pogadac a potem gdzies pojechac.jak juz sie sezon zacznie mozemy sie spotkac i pojezdzic. ja smigam tez od roku, staram sie z kolega jezdzic i juz planujemy duzo wyjazdow weekendowych po Polsce i nie tylko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam' date='w Lodzi sa zloty ale jak jest cieplo.. na Rokicinskiej ostatnio byly co srody i na Wlokniarzy czasem. osobiscie takze zapraszam na Piotrkowska do "Warki" gdzie motocyklisci zwykle sa,mozna przyjechac, usiasc przy soczku i pogadac a potem gdzies pojechac.jak juz sie sezon zacznie mozemy sie spotkac i pojezdzic. ja smigam tez od roku, staram sie z kolega jezdzic i juz planujemy duzo wyjazdow weekendowych po Polsce i nie tylko..[/quote']

 

też bym z miła chęcią się gdzies przejechał w Polske na moto albo za granice ale jakos chyba to nie wypali a szkoda :/:/ :)

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do warki...

jak policja reaguje ma motocyklistow? mnie na pietrynie juz raz zwineli na moto, przejechalem moze z 50 m i zaraz mnie straz miejscka zwinela...;/

jak na to zaradzic?

ja rokininskiej... chodzi to niedaleko szpitala madurowicza tak? slyszalem ze tam raczej harleyowcy przyjezdzaja...

jak to jets dokladniej?

pzdr:)

byle do wiosny :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował zebrać Łódzką grupe forum i wymyśleć coś w maju

 

w sumie to nie jest zla mysl...;)

niestety na mwb w styczniu mnie nie bedzie...;/;/;/ przewyzszyly go sprawy wyzsze...:D pzdr:)

a co do tego w maju to mam nadzieje ze ktos przypomni sie o tym tak ze dwa tyg przed, cos warto byloby zorganizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...