Skocz do zawartości

m72../MMZ/


zly_wujek_trojkat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MOC - wyślij mi też fotka ( jesli jest taka możliwość )

[email protected]

 

[ Dopisane: 06-01-2006' date=' 13:27[/i'] ]

"zly_wujek_trojkat" - a może ty masz jakieś ciekawe stare fotki - wyślij mi jak możesz

...powiem szczerze mam.......ale jestem komputerowym debilem..i nie potrafie :oops: :oops: ps.......zbieram materialy o emce joz z 10lat...moze kiedys powstanie z tego jakas publikacja dostepna dla wszystkich zainteresowanych.....

 

[ Dopisane: 07-01-2006, 16:11 ]

aloo...a jeszcze mam takie pytanie do szanownych forumowiczow..........................czy ktos na wlasne oczy widzial orginalna torbe brezentowa...montowana na wozek boczny/oczywiscie emka lata 40ste/a moze ktos ma foty takiej torby...pozdro tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do aukcji z tymi znaczkami : ( całkiem ciekawe )

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=76229463

 

Niby było 4 fabryki gdzie robili emki ale gdzie ta czwarta - czy to napewno oryginalne znaczki sam nie wiem.

........gorki i moskwa sam poczatek .....pozniej ogulnie znany irbit.....no i ostatnie zmoty z kijowa...............a apropo znaczkow ..czy na zdjeciach z lat 40stych widzieliscie znaczki na zbiornikach.........w mojej kolekcji jest zdjecie z fabryki .....i stoi tam z 5 emek i zadna nie ma znaczka.......zreszta w czasie wojny fabryki tajne byly i czesto produkcja przenoszona byla z miejsca na miejsce... stad to zamieszanie w systematyce......a te znaczki z allegro to sa napewno przedwojenne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...