Skocz do zawartości

poszukuje zdjec sama z silnikiem i skrzynia zaporozca


KubaMart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam taka nietypowa prosbe. wiem ze temat niepasuje najlepiej do tego dzialu ale moze akurat :notworthy:

poszukuje zdjec motocykla z silnikiem i skrzynia zaporozca .

wiadomo ze duzo jest silnikow zapka i skrzyn na kardan . a motocykli z skrzynia z napedem na łancuch niemoge sie nic doszukac .

stad moja prosba do was jesli ktos posiada takie zdjecia prosilbym o przeslanie na [email protected] lub podania linkow do stron gdzie moglbym cos znalesc.

a jesli ktos zna takie osoby lub widzial taki motocykl niech sie podzieli wrazeniami jak to sie ma w praktyce.

z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na stronę:

www.oppozit.ru

Jest tam trochę konstrukcji, a nawet rysunki sztywnej ramy do zapa (jak dla mnie to trochę za wysoka) i opis ja połączyć ramę ze skrzynką od boksera. Jedyny problem, to trzeba bukwami czytać.

Była jakaś japonia, która miałą wał korbowy wzdłużnie i napęd na łańcuch. W skrzyni była przekładnia kątowa. Może udałoby się zdobyć skrzynkę od takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za stronke

tu juz bylem troche znalzlem . ogulnie zecz biorac to mam chyba z 150 zdjec motocykli z silnikiem zapka i skrzynka ruska .a ja poszukuje z skrzynia od zaporozca . mam 2 takie zdjecia ale malo co na nich widac i szukam szukam szukam ale nic :cry:

a tak pozatym to nikt z forumowiczow niewidzial takiego typu sama?

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tu masz wymiary silnika i skrzyni wymierzone po japońsku (czyli jako tako).

1. Wysokość silnika od strony koła pasowego wraz z obudową alternatora: 63 cm.

2. Wysokość silnika wraz z oryginalnym aparatem zapłonowym: 67 cm

3. Długość silnika wraz z przednim kołem pasowym: 50 cm

4. Grubość sprzęgła: 7 cm

5. Szerokość silnika w najszerszym miejscu (wyjście kolektorów wyd.): 56 cm

6. Długość skrzyni biegów wraz z dżwignią wybieraka: 72 cm

7. Szerokość skrzyni biegów w miejscu wyjścia półosi wraz z mieszkami osłon: 30 cm

8. Szerokość skrzyni biegów na jej końcu: 20 cm

9. Wysokość skrzyni biegów na jej końcu: 20 cm

Gdybyś jeszcze coś potrzebował to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...