Skocz do zawartości

Allegro - Leovince SBK


Rekomendowane odpowiedzi

powiem wam ze ten tłumik tak jak i mojemu kumplowi kompletnie sie nie grzeje' date=' mozna reką trzymać,[/quote']

to jest właśnie zajebiste w przelotowych carbonach....

jak ci się sakwa poluzuje i oprze o wydechy, to żadnych konsekwencji nie ma :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Piękny efekt' date=' dobrze spasowane! Szykuję sie do zakupu do mojego gs'a. Czy są jakieś kłopoty przy montażu? Jak to wygląda w praktyce? A może odradzacie ten manewr?[/quote']

a w GSie nie masz przypadkiem jednoczęściowego ukladu wydechowego?

jak w ER-5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec na razie w moim przypadku bo mo jest założony na razie aby był, na wiosne musze wykombinowac rurke zeby wydłużyć kolektor tak o 10 cm ( widać ze opaska od tłumika jest w połowie a powinna być w 1/3 ) bo poprzednia przelotówka była wkłądana NA kolektor a teraz kolektor wchodzi W tłumik, no i mocowanie jest na sprężyne w tym ukłądzie a nie na obejme, co do gs-a to tam tłumik jest ,,zintegrowany'' z kolektorem ktory sie rozszerza do srednicy tłumika wiec musiałbyś upiłować kolektor tam gdzei sie jescze nie rozszerza i dobrać jakiś tłumik najlepiej na obejme zaciskową do kolektora, albo po prostu wyproznic calkiem tłumik seryjny, nie wiem jak w GS silnik sie zachowuje po takij zmianie ( regulacje dysze )

 

[ Dopisane: 04-02-2006, 19:18 ]

sql mnie wyprzedził:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmh.

sprawdziałem i np. IXIL robie tłumiki do GSów.

nie wiem tylko, czy to są same tłumiki, czy całe układy - ale ceny są jak dla innych modeli, więc chyba same.

zresztą, to właściciele GSów powinni wiedziec, czy mają tłumik przykręcany, czy przyspawany, nie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachęcony waszymi dobrymi opiniami na temat tego sprzedawcy i tych tłumików pomału przymierzam się do zakupu ale mam jedno pytanie :

Gdzie (Poznań lup net) można kupić(dorobić ?) rure łączącą tłumik z kolektorami? :?: :?:

CBR F3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można kupić(dorobić ?) rure łączącą tłumik z kolektorami? Question Question

 

To samo pytanie i brak odpowiedzi zdecydowalo ze tego tlumika jeszcze nie kupilem...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...