Skocz do zawartości

Przyszla pora na potwora! -Moj nowy sprzet :)


Rekomendowane odpowiedzi

My w sumie z Eloelo tez mielismy podobny problem. Kopalismy 20min( pisal juz) ale i tak go nie odpalilismy :( W drodze desperacji znalezlismy mala gorke, 3 bieg i nie miala Wr'a wyjscia :P. Moze tez sprobuj, wiem ze snieg i te sprawy ale moze masz cos podobnego w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w sumie z Eloelo tez mielismy podobny problem. Kopalismy 20min( pisal juz) ale i tak go nie odpalilismy  W drodze desperacji znalezlismy mala gorke, 3 bieg i nie miala Wr'a wyjscia . Moze tez sprobuj, wiem ze snieg i te sprawy ale moze masz cos podobnego w okolicy.

No zalała sie standart, ale kolega chyba sprawdzal juz swiece. Prawda?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zalała sie standart, ale kolega chyba sprawdzal juz swiece. Prawda?? Mr. Green

 

 

Kolega wlasnie wrocil z garazu. 8O

Kopanie mysle opanowalem juz do perfekcji... ale nadal nie odpala. :P

Dzwonilem do kolesia ktory mi sprzedal moto wyjasnil mi jak i co kopac (dokladnie tak jak doradzil mieloelo -dziekuje:))

Powiedzial mi takze ze te swiece sa wrazliwe na zalewanie.

Mozecie wyobrazic sobie moja mine gdy po 5minutach rozmyslania jak wyjac ta dziwna uszczelke od swiecy w glowicy patrze a swieca jest 15cm nizej, schowana w glebi :P Myslalem ze to jakis zart jest

:mrgreen:

Niestety nie mam takiego klucza fachowego i nie wiem jak wykrecic swiece. Mysle ze jutro juz cos wykombinuje i znajde jakis patent :( Co sie robi w takim przypadku gdy swieca jest zalana ? Slyszalem cos o wypalaniu ? Ile moze kosztowac nowa swieca ? Mam obcykana hurtownie NGK we Wroclawiu ale juz jest za pozno zeby dzwonic. Moze ktos z was sie orietuje ?

 

Dziwna sprawa jest jeszcze ze jak juz bylem wlasciwie zrezygnowany kopnalem (dokladnie tak samo robilem z 50x wczesniej dzisiaj...) i silnik zaskoczyl, popracowal doslownie sekunde i zgasl... Czy jest mozliwy zaplon przy zalanej swiecy ? Pozatym dzisiaj ani razu nie "strzelil z wydechu" co bylo obecne pierwszego i drugiego dnia wlasciwie co 10kopniec...

 

Pomocy chlopaki ;) Nie moge wyrobic bez jej pieknego glosu ;) Wiecie jak to jest nowe wymazone moto i nie chce palic ;)

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie wyobrazic sobie moja mine gdy po 5minutach rozmyslania jak wyjac ta dziwna uszczelke od swiecy w glowicy patrze a swieca jest 15cm nizej, schowana w glebi Very Happy Myslalem ze to jakis zart jest

Mr. Green

 

To nie żart to 4T :mrgreen:

i silnik zaskoczyl, popracowal doslownie sekunde i zgasl...

W KLXie tez tak ostanio było ale poz mianie dyszy na "zimową" jest już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wlasnie wrocil z garazu.  

Kopanie mysle opanowalem juz do perfekcji... ale nadal nie odpala.  

Dzwonilem do kolesia ktory mi sprzedal moto wyjasnil mi jak i co kopac (dokladnie tak jak doradzil mieloelo -dziekuje:))  

Powiedzial mi takze ze te swiece sa wrazliwe na zalewanie.  

Mozecie wyobrazic sobie moja mine gdy po 5minutach rozmyslania jak wyjac ta dziwna uszczelke od swiecy w glowicy patrze a swieca jest 15cm nizej, schowana w glebi  Myslalem ze to jakis zart jest  

 

Niestety nie mam takiego klucza fachowego i nie wiem jak wykrecic swiece. Mysle ze jutro juz cos wykombinuje i znajde jakis patent  Co sie robi w takim przypadku gdy swieca jest zalana ? Slyszalem cos o wypalaniu ? Ile moze kosztowac nowa swieca ? Mam obcykana hurtownie NGK we Wroclawiu ale juz jest za pozno zeby dzwonic. Moze ktos z was sie orietuje ?  

 

Dziwna sprawa jest jeszcze ze jak juz bylem wlasciwie zrezygnowany kopnalem (dokladnie tak samo robilem z 50x wczesniej dzisiaj...) i silnik zaskoczyl, popracowal doslownie sekunde i zgasl... Czy jest mozliwy zaplon przy zalanej swiecy ? Pozatym dzisiaj ani razu nie "strzelil z wydechu" co bylo obecne pierwszego i drugiego dnia wlasciwie co 10kopniec...  

 

Pomocy chlopaki  Nie moge wyrobic bez jej pieknego glosu  Wiecie jak to jest nowe wymazone moto i nie chce palic  

Zrob tak jak Piotrek mowil i ja pchnijcie z kolega z jakiejs gory to powinna zaskoczyc :( ( co do umiejscowienia swiecy to nawet nie kazdy klucz do swiec tam wchodzi bo niektore sa za szerokie mimo ze rozmiar jest dobru ---> :| )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie robi w takim przypadku gdy swieca jest zalana ? Slyszalem cos o wypalaniu ?

Ja wypalalem swoje swiece NGK- gdy juz mi zalalo kilka razy -czyscilem swiece i nic wiec palnikiem do czerwonosci wypalilem swiece ,drucianka wyczyscilem i dalej jezdzi(a dodam ze to jest swieca raceing-owa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...