Skocz do zawartości

Jakie moto??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki motocykl byscie doradzili za 8-10 tys? od 93r. Motocykl bylby uzywany do turystyki lub tez ostrzejszej jazdy. Szukam sprzetu dla poczatkujacego, ktorego ciagnie "poczucie wiatru we wlosach" :). Wystarczy ze podacie modele, a reszte info znajde sam.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytań podobnych do Twojego przewija się na forum w ciagu miesiąca około pięciu :)

 

Zrób tak jak radzi kolega Zomb :buttrock: Poszperaj w archiwum :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

jak na początek to za tą kase polecałbym jakąś 500-ke

CB500, GS500, GPZ500, ew. XJ600

mniejsze maszynki to nie znaczy gorsze 8) , ale za to mógłbyś sobie pozwolić na coś młodszego :!:

troche polatasz, nabierzesz wprawy no i wyrobisz sobie zdanie na temat tego co jest dla Ciebie najlepsze

a na motocylkach tej klasy też da się ostrzej pośmigac :twisted:

POPZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to naked. Niby do super sportowej jazdy nie są rewelacyjne, tak samo jak do dalekiej turystyki, ale są uniwersalne i dość komfortowe. Polecam Bandita 600 F bądź S. Ten drugi ma owiewke i lepszą ochronę przed wiatrem, ale moim prywatnym zdaniem nie jest tak ładne jak wersja bez owiewki.A jeżeli chodzi o 500 to polecam ER 5 i CB 500. Ta druga /widziałem i słyszałem jeździ bardzo żwawo i sprytnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w twoim wieku to chyba prawko A1 wiec jak narazie to tylko marzenia ...

 

Mareszcie znalazł sie ten ktos kto rozwiklal kupno motocykla o

pojemnosciach 500cc i w góre przez osobe nie posiadającej

uprawnień do kierowania takimi pojazdami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze moto nie dla mnie. Ja wole troche inne klimaty. Mialem napisac ze " Wujek kolegi, kolegi mojego taty poszukuje moto" ??

Wolalem napisac w pierwszej osobie aby bylo latwiej zrozumiec :roll: :roll:

Osoba dla ktorej poszukuje inforamcji ma prawko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...