Skocz do zawartości

kawasaki ltd 454 porownie do shadowy 500


KubaMart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiatm

wiem ze temat sie powtarza

mam chec kupic kawasaki ltd 454 i nieiwem za bardzo jak to jest zbudowane . mam pytanie jak to sie ma to hondy shadow 500 tej straszej klasycznej wieksza? mniejsza ? szersza ? dlozsza ? potrzebuje motroku dla wiekszej osobki ale dopiero pocztkujacej . czy da sie tam przesunac podnozki do przodu ?? wiem ze generalnie jest to niezadzuy motor ale tak od biedy czy bedzie pod osobe 120 kilo ?? bardzo dobrze zbudowanej <miesnie> :evil:??

za odpowiedzi z gory dzikuje i pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witaj.

Jeździłem Kawą 450LTD lub 454 jak kto woli i powie Ci, że przez trzy lata robiłem tylko łańcuszek rozrządu po przebiegu 64tkm(trochę późno ale miałem mechaniora, że nie daj Boże). Moto bardzo wdzieczne i przy normalnum użytkowaniu tj wymiany, regulacje jest bezawaryjne. Faktycznie trochę krótkie dla 184/112kg ale zaadoptowałem gmola z Kawy 500 i problem z nogami się zakończył. Oleju nie łyka a przy jeździe do 100 pali 4,2/100. Pasek jest od nowości i ma w tej chwili 72tkm i jest bardzo spoko.Jazda; moto lata po winklach zupełnie neutralnie tzn nie wali sie w winkle ani ich nie prostuje pomimo moje 184cm. Ogólnie moto fajne proste w obsłudze i użytkowaniu. Wymieniłem je teraz na Vigre 1100 ale nie wiem czy nie będę żałował. To tyle nara bo lecę na trening (siatka).

tel 608585203 [email protected].

Pozdrawiam Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

kilka plusów ltd:

pasek napędowy bezobsługowe (prawie),

żwawy rzedowy slinik chłodzony cieczą,

niskie spalanie (naprawde nie ma co przekraczać 100km/h),

piekniejszy wygląd,

na 6 biegu przy 3,5 tys obr jedziesz sobie około 55km/h i przyśpieszasz

jak już masz ochotę kupić to kup sobie wersję 1000 ltd napewno nie pożałujesz albo 750

polecałbym tą drugą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...