Skocz do zawartości

pewien policjant - nadgorliwy hipokryta


Pawel-SV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od zawsze jak pamiętam nie mam poszanowania dla policjantów i nigdy juz nie bede miał. Niech nie liczą na jaki kolwiek szacunek z mojej strony.  

 

Przeważnie są to ludzie z łapanki bez żetelnego wykształcenia i myślą że mundur daje im władze.

 

 

Sądzę, że oni mają w dupie to co myślisz w temacie szacunku, a co do wykształcenia to nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może u Ciebie blizej Wawy jest inaczej. Ale ja pochodzę z małego miasta i tam każdy wie o każdym wszystko. A z racji tego iż ojciec jako własciciel firmy transportowej miał dużo do czynienia z drogówką też ich poznałem. Straszne mendy z nich były i są - nie dokształcone lecące tylko na kasę.

 

Podam jeszcze jeden przykład z Gdańska:

Kolega zaparkował auto i jednym kołem przekroczył linię łączącą się z miejscem dla niepełnosprawnych.

Kiedy wyszliśmył z urzadu czekało juz dwóch nadgorliwych. Skończyło się ostrą wymianą zdań i tym że mandatu nie dostał kolega tylko auto. Bo policjanci juz się tak zapetlili i nie wiedzieli jak z tego wyjśc. A dodam że byli bardzo beszczelni jak daliśmy im do zrozumienia ze kasy nie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od zawsze jak pamiętam nie mam poszanowania dla policjantów

 

a moze tu lezy problem co? Im wiekszy cwaniak tym bardziej policja wg niego jest be. Takie jest moje zdanie w tym temacie. Na jakiej podstawie wymagasz szacunku od kogos kogo masz w d...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego prawdziwi Cwaniacy to sobie nic nie robią z policji. Ich przez to szlak trafia i próbują się odgrywać na zwykłych obywatelach. I na nich pokazywać jacy to oni nie są WIELCY I MOCNI. A jak Ktoś próbuje robić ze mnie debilaj jest przy tym beszczelny i arogancki to ja mu odpłacam tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie są to ludzie z łapanki bez żetelnego wykształcenia i myślą że mundur daje im władze.

Aby wyjaśnić parę spraw informuję - mam 2 fakultety - prawo karne i psychologię ( absolutorium bez magistra ).Ok.30 kursów zawodowych zakończonych egzaminem państwowym.Zawodowe prawo jazdy kat.AB,licencję pilota ,197 skoków spadochronowych i do tego ponad 450 godzin nurkowania.Parę innych umiejętnosci również nabyłem.Umiem czytać , pisać także ( ortograficznie ).

 

Jak są potrzebni to nigdy ich nie ma bo stoją pochowani po krzakach z radarami

Dla uściślenia -z krzaków radar nie działa -niestety.A jak jakiś idiota rozmazał się na autostradzie A-4 bo na ścigu nie wyrobił łuku , to jechałem na miejsce wypadku o każdej porze ( karawan przyjeżdżał zwykle po mnie ).

 

Sądzę, że oni mają w dupie to co myślisz w temacie szacunku, a co do wykształcenia to nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.

Zgadzam sie bo mam to w d.....A co do wykształcenia patrz wyżej.

 

od zawsze jak pamiętam nie mam poszanowania dla policjantów i nigdy juz nie bede miał.

Zobaczymy czy nie zmienisz zdania, jak jakis glina odda krew kiedy się rozplaszczysz o drzewko.

Jestem zawsze otwarty , jeśli ma być sensowna dyskusja.Ale obie strony powinny mieć podobną wiedze w temacie dyskusji.Dlatego zapraszam do nowego tematu.Może nawet dzisiaj wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to miłe jak inni źle mówią o środowisku z którego się ktoś wywyodzi.

 

Mam dużą rodzinę i wielu znajomych (również wielu z tygo forum) i nieważne kogo bym się nie spytał o opinie o drogówce to mają podobne do mojego jak i nie gorsze zdanie - o prewencji to nie wspomne.

 

Tylu ilu rozmówców tyle opinii - każdy ma swoje zdanie i racje. Ja swojej opinii o policji jak i stosunku do nich nie zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że oni mają w dupie to co myślisz w temacie szacunku, a co do wykształcenia to nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.

 

Bern, a dlaczego ty bronisz "kolegów po fachu" :?: :?: :?: solidarność zawodowa :?: :?: :?: z ręką na sercu powiedz mi, że polska policja jest zdrowa i nie śmierdzi na kilometr... no powiedz... jakoś mi sie nie wydaje (biorąc pod uwagę to, że mam cię za inteligentnego typa), że zaryzykujesz takie stwierdzenie, czy tak trudno spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć, że WIĘKSZOŚĆ policjantów pełniących służbę prewencyjną to żenujące zjawisko, że wiekszość nie ma honoru i ma w dupie słowa przysięgi składane ze łzami w oczach, że są nieukami w przedmiocie obejmującym ich obowiązki służbowe, że młodsi koledzy zdają za nich egzaminy sprawnościowe, a strzelanie macie 2 razu w roku... kogo chcecie oszukać ?? chcecie być wzorem SŁUŻYĆ I BRONIĆ ?? bardzo do tego daleko - kolego motocyklisto, bardzo...

 

i co z tego, że ty jesteś inny ?? co z tego pytam ?? że masz moralnie poprawne zasady i łapówek nie bierzesz, a przepisy znasz jak pacierz wieczorny... należysz do mniejszości... niestety...

 

i mi tu nie podawajcie durnych przykładów o Łodzi, gdzie to podobno mnie szybko spacyfikują, bo w dupie byliście i wiecie co tam widzieliście... a ja wiem swoje i o ile Berna na przykład mogę szanować, to całej policji (a zwłaszcza drogówki) nie zamierzam...

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mam ich nie bronić skoro mam zupełnie inne zdanie niż Ty. Pracowałem w tak zwanej drogówce i wiem jak tam jest. Przytłaczająca większość pracujących tam ludzi pracuje naprawdę dobrze i z poświęceniem i znają się na swojej pracy. I spokojnie mówię, że Polska Policja wcale nie śmierdzi na kilometr, a jak ktoś twierdzi inaczej to jego sprawa. PRzecież nie trzeba się zgadzać z werdyktem wydanym przez policjanta i można odmówić przyjęcia mandatu. A ja i tak odpowiadam tylko i wyłącznie za siebie. Oby do emerytury :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin. Płacę takie same podatki jak każdy inny. A o tej emeryturze nie wiesz za wiele i dlatego zazdrościsz. Jak już parę osób z forum usłyszało jak jest naliczana to stwierdziło, że to jednak nie za specjał wielki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emerytura po kilkunastu latach pracy na nasz koszt.

Jeśli zazdrościsz to zgłoś się do pracy za 1400 zł,nadstawiaj głowę

na interwencjach , śćignij bandytów i pobaw się z kibolami na meczu,

w Wigilię stój na autostradzie przy dymiącym aucie z 3 trupami i

dyskutuj z niedouczonymi cwaniakami na drodze.Do tego musisz być zawsze do dyspozycji,masz 1 wolny weekend w miesiącu , a zamiast przytulać się do swojej kobiety masz wygodnego Poloneza.

Ciekaw jestem co byś powiedział matce 7 letniej zgwałconej dziewczynki, albo ojcu chłopaka którego sprasował Tir. Widziałeś sekcję zwłok porzuconego noworodka ???? Jeśli przerobiłeś to wszystko to możemy pogadac,a jeśli nie to nie zabieraj głosu w sprawach o których nic nie wiesz.

Wielu jest teoretyków gawędziarzy , tylko jeśli gadamy przy piwku na luzie to okazuje się,że Tych złych Gliniarzy nie jest wcale tak wielu.Tylko plotka niektórych zakompleksionych ludzi powoduje , że fama się niesie jacy to oni są fuj.Jeśli do Policji na 3 tysiące chętnych jest przyjętych 60 - 70 to jak myślicie DLACZEGO ??????

Bo do tej roboty trzeba mieć predyspozycje , a niestety niewielu je ma. A Ci którzy się nie nadają ,potem mają kompleks niższości.Co czasem widać i słychać. Wiem , że pojechałem ostro , ale po niektórych tekstach inaczej się nie da. Pozdrawiam wszystkich motocyklistów z mózgiem na właściwym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy policjanci (Bern - to do ciebie też :P ), podejmę jeszcze jedną próbę pokazania wam o co biega:

 

ja mogę przejechać na czerwonym swietle - policjant na służbie nie,

ja mogę nie włączyć kierunkowskazu - policjant na służbie nie,

ja mogę urwać lusterko w puszce jak mnie wqrwi jakiś palant - policjant na służbie nie,

ja mogę obrazić policjanta - policjant nie może mnie, zatrzymać i owszem, ale nie odpłacić tym samym,

ja mogę kopnąć w dupę policjanta jak bedzie stał tyłem - on mnie w ramach rewanżu nie może,

ja moge popełnić przestępstwo z jakichśtam nieokreślonych pobudek - policjant na słuzbie nie,

ja mogę zrobić wszystko co mi sie podoba - policjant może zrobić tylko to, na co pozwalaja mu przepisy,

 

ALE !!! to, że ja tego nie zrobię, to jest MÓJ świadomy wybór, a to że policjant tego nie zrobi, to jest jego OBOWIĄZEK, problem w tym, że b. czesto policjantom wydaje się, że mogą więcej niż ustawa przewiduje... i myli im się WOLNA WOLA z OBOWIĄZKIEM... jeśli tego nie rozumiecie, to trudno... potwierdzacie tylko moja tezę...

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myli im się WOLNA WOLA z OBOWIĄZKIEM...

Czy Ty czasem nie mylisz mnie z Robocopem ????

 

Nie zazdroszcze.Praca policji jak i wojskowych nie powinna być premiowana wcześniejszą emeryturą.

Proponowałem - spróbuj przyjąć sie do Policji.Po 15 latach pogadamy.

O ile oczywiście dożyjesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...