Skocz do zawartości

RG 80?? Moze cos lepszego?


Empire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o Suzuki RG 80? Chcialbym sie dowiedziec ile spala, czy jest awaryjne, z tego co wiem to jest chlodzone cieczą, posiada 6-biegową skrzynie, i spala okolo 5 litrow, ale niewiem czy to prawda. I czydobrze zrobilem sprzedając Aprilie RS, zeby kupic RG 80 :D Interesują mnie gdzieś modele z przedziału 94-96. Do wydania mam 5 tys. Moze zaproponujecie cos lepszego w tym przedziale cenowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Do wydania mam 5 tys. Moze zaproponujecie cos lepszego w tym przedziale cenowym?

w tym przedziale masz do wyboru duzo motorków, jezeli nie chcesz tej rg rejestrowac na motorower to za 5000 masz spokojnie Honde nsr 125 lub Aprilie AF1 125

np.http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78454476

np.http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78147747

a tak z motorowerów to spokojnie kupisz TZR 50 (chociaż niektórzy mowią że krowiasta :D )

 

RG nawet na oczy nie widziałem wiec na jej temat nic ci nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym RG to stara konstrukcja

 

własnie Strzalek dobrze mowi :| ja bym walnąl w RS'ce tunign a jak juz sprzedales to kupil bym NSR bo na to juz 125 no i na tym troche pojezdzisz a znając zycie RG niedlugo bys tez sprzedali kupil cos z klasy 125 wiec chyba lepiej odrazu...

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh moim zdaniem tez Aprilia byla lepsza 8) Za 5 tys mozesz kupic Jakąś TZr z kitem 80cmm Albo Tzr 125 8) Jest wiele moto 125 scigolow zarejstrowanych juz na 50cmm wiec ciebie to nieinteresuje gdy kupujesz juz zarejstrowany;]jezeli masz wpisany bezterminowy przegląd to nawt cie nie wyslą na ponowny przy kupnie i rejstracji 8) :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kolega ostatnio kupil TZRke z 2000roku za 2,7tys(dwa tysiace siedemset:D) z zatartym tlokiem. pozniej stwierdzil ze to tylko pierscienie byly popekane. w kazdym badz razie zaplacil 450zl za glowice 70ccm, tlok pierscienie i sworzen. mowi ze mu smiga. osobiscie jeszcze tego moto na oczy nie widzialem, ale w telefonie ma dzwiek jego i pare fotek... wiec wałków chyba nie wciska:D

 

a moim zdaniem baaardzo zle zrobiles sprzedajac apke... :evil: rska to bardzo ladny motor czego o rg powiedziec nie moge... ale... gust, a o nich sie nie dyskutuje. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no rg nie spala 5 litrow na 100km :evil: tyle spala jak jest zle gaznik wyregulowany. A szczerze ci powiem jak masz 5tys to zainwestuj w 125ccm.Nie ma porownania. Moj kolega ma Yamahe dt 125 na motorower do sprzedania jak cos to zagadaj do mnie an gg lub pw.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"niedlugo" bede sprzedawal RD na 50, duzo nowych czesci i ekstra wyglad. "niedlugo" beda fotki. Bede mial tez Aprilke Af1, 92rok ale zarejestrowana na 125. Aprilia stracila iskre.

Oba moto sprowadzone.

pzdr

 

[ Dopisane: 27-12-2005, 13:16 ]

znaczy RD zarejestrowana juz w PL na 50 a Af1 z papierami do rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...