Skocz do zawartości

Robić strita czy odnowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym starał się przywrócić do oryginału, moim zdaniem motocykle tej pojemności nie nadają się do przerabiania na streeta, wizualnie nie wygląda to za dobrze, chociaż jak masz zamiar jeździć na gumie to czemu nie, i wbrew pozorom da się, kumpel na nsr nie miał z tym problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj da się da przerobić motocykl małej pojemności na fajnego streeta :evil: Rzecz jasna nie będzie to latało na gumie (chociaż dla chcącego nic trudnego) ale na pewno może genialnie wyglądać. Kumpel ma super przerobione Suzuki RG 80 na streeta i wygląda wypaśnie 8)

Jeżeli masz wenę twórczą i chęci to czemu nie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz bys chcial zrobic na oryginal, to bedzie cie trudno bo model nie jest popularny i moze byc problem ze znalezieniem owiewek

Ja bym zalatwil jakas lampe, ewentualnie mini owiewke, a reszte kasy wydal na benzyne. Wygladem sie nie jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem' date=' nie ma bardziej żałosnego widoku na drodze, niż dzwonek odpicowany na "strita"... że to niby od początku tak miało być :evil:[/quote']

 

Też uważam, że należy wyraźnie rozgraniczyć streetfightery z prawdziwego zdarzenia, konstruowane przez hobbystów z fantazją, którzy w celu stworzenia pojazdu stanowiącego ziszczenie ich najskrytszych marzeń niejednokrotnie ponoszą nakłady przekraczające pierwotną wartość motocykla w stanie "surowym", od maszyn mieniących się "stritfajterami" z przymusu, które powstały wskutek poobrywania owiewek i czego tam jeszcze po mniejszym lub większym szlifie/dzwonie. :?

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na fajnego streeta tez trzeba troche wydac kasy, przerobic tył, dodac fajną owiewke z allegro, dobrze by bylo wstawic inna półka z prostą kierą, przerobic wydech (zeby był nie tylko glośniejszy ale i fajnie wygladal, np był bardziej podniesiony do góry czy cos), do tego stelaz i wsztstko jakos ładnie pomalowac tez spory koszt ale niektorzy wola byc w ten sposob bardziej oryginalni

wszystko pasuje do mojej RD :) Niedlugo zamieszcze fotki i opis. NIestety tuning tylu skonczyl sie na lekkim przerobieniem plastikow i podniesieniu. Chcialem wymieniac caly zadupek ale jednak ja sprzedaje.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...