Skocz do zawartości

rejestracja motoroweru


tomekkula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej i najpewniej to bedzie jak przedzwonisz do swojego urzędu i sie zapytasz - bo jak widzisz - u kazdego praktycznie jest inaczej. Ja w Tomaszowie Mazowieckim musiałem do umowy dołączyć pismo od mamy ze wyraza zgode na rejestracje pojazdu na syna - i tyle. Zadzwoń i bedzie to najpewniejsza informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 lat i simsona mialem zarejstrowanego w pelni na siebie:PA rejstracji dokonywalem nie mając jeszcze w pelni 16 lat:P Na przegladzie bylem z ojcem a wszedzie indziej sam;]U Nas wszyscy mają Motorowery zarejstrowane na siebie tak wogole:PDerbi,Tzr,Moj siman,Nikiego Siman,Duzo;]rEjstrujemy na siebie aby leciala juz nam znizka i w razie wypadku starsi nie byli obciązeni zabraniem znizki :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Charta zarejestrowanego tylko na siebie jedynie to mi musiał rodzic podpisać przy umowie i tyle. OC też mam na siebie. I mozna tak rejestrować. Denerwuje mnie tylko to ze na allegro trza byc pełnoletnim zeby kupować legalnie a tu mozna miec moto swoje na siebie. Ehh.. co za przepisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to trzeba byc pelnoletnim zeby jakis MLODY, których duzo nie kupll np simsona ktos mu go kurierem dowiezie a matka powie NIE i jeszcze sprzedawcy se dostanie ze z niepelnoletnim tranzakcji dokonuje i to jeszcze towarów dosyc duzej wartości....

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja sie podlacze do tematu. zaczynalem od ogara 200- zarejestrowany na mnie- nie potrzeba bylo zadnych zgod rodzicow ani nic. przy sprzedazy takze nic. potem przyszla kolej na honde MBX, do ktorej tata musial napisac pozwolenie na zarejestrowanie na mnie. przy sprzedazy tego motoroweru trzeba bylo na umowie napisac, tzn tata musial napsiac ze zezwala na sprzedaz tego pojazdu. teraz jets kolejne moto i zobaczymy jak to bedzie...

 

jedno jets pewne; wszystkie moto byly rejestrowane na mnie i tylko na mnie chociaz ogarka rejestrowalem na siebie w wieku 13 lat, mbxa w wieku 15...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w wieku 14lat rejestrowałem ogara i wszystko i w urzędzie komunikacji nikt sie nie czepiał i w PZU też nie. teraz mam dt i też jest na mnie i w PZU z racji tego ze miałem już ogara mam zniszki. sory zapomniałem drugim właścicielem mojej dt jest moja siostra która też jest niepełnoletnia, a dzięki temu już lecą jej zniżki w PZU. sie gra sie ma:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,jak ja mam 15lat i bede chciał kupić motor i zarejestrowac go na siebie to na umowie jak sie pisze bo jak zawsze kupowałem to pisałem numer dowodu osobistego rodzica?Czyli jak sam bede na umowie to co pisze swój pesel czy co?Prosze o odpowiedzi i z góry dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...