Skocz do zawartości

Moto - co kupić za około 700zł


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bo ogór albo jawka to najgorsze chłamy

 

No niewiem czy najgorsze chlamy, super maszyna do nauki. Jezdziles takim klasykiem ?

 

No przerabialem wiekszosc sprzetow ze stajni romet :D.

 

jawka ze stajni romet bardzo ciekawe zjawisko masz moze zdjecia chetnie bym cos takiego kupił bo chyba mało tego było skoro jeszcze nie spotkałem

 

Ale Ty masz problemy :lol: , kazdy jakos wiedzial o co chodzi. Jak tak bardzo Cie to boli to dopisz sobie "i od czechosłowakow" pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam simka do remontu z papierami jakby co, za 800 oddam

 

[ Dopisane: 30-12-2005, 14:52 ]

nie no za taka cene... niema papierow przednia lampa dziala a tylniej niema ale jak sie dogadacie to ci zalozy, przygotowana do nmalowania, a silnik pali od kopa, mocny, szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jawka i polskie motorki bardzo odbiegają jakosciowo od Simsona. Moj kolega ma Ogara 200 z silnikiem jawki zrobil 1000 i dwa razy rozpolaiwal silnik cały czas coś się psuło. Ja zrobiłem 3000 bez zadnego remontu a reszte kilometrow przejechal byly wlasciciel. Za 700 kupi sie juz Simsona do remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Zrobilem okolo 11 tys raz zmienając tlok ;] Heh jak wiekszosc wie moj simson łagodnie traktowany nie byl:PNajgozej dobijaly go treningi na gumie nieraz po 2 godziny z krotkimi przerwami:PW sumie zawiodl mnie raz od kapitalnego remontu..Jadąc do dziewczyny zdechla mi swieca..Tak chodzil caly czas :) pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem 3000 bez zadnego remontu a reszte kilometrow przejechal byly wlasciciel.

A ja zrobilem kur** 2km i sie rozpadl. Jawka rulez simson śmierdzi j*b** szwabów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do Simson to zalezy duzo w jakim stanie go kupisz ja kupilem za 1000 i wloze w niego 1500 ale oplacalo sie bo bede mial simsona w idelanym stanie wrecz nowego. Za 700 zlotych jak ktos kupi simsona lub inny motorek (oprocz jawek i rometow bo za ta cene jest w bdb stanie) to musi sie liczyc z pozniejszym remontem. Enduromax simsony sa bdb motorkami tylko ty trafiles na takiego w zlym stanie. Ale popatrz w tych latah co byly simsony produkowane to zaden inny motorower nie mial lepszego wyposazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem na simsonie 15 tys km i nie robilem zadnego remontu! I mysle ze jeszce drugie tyle zrobie Razz A poza tym simson jest dosc wygodny, i moze sie podobac Cool Mocy tez ma wiecej niz romet i jawki Twisted Evil Pozdro
Spoko Tylko nie wiem czy miales modyfikowany silnik tak jak ja ;]W Jednorazowo prze 2 miesiace co dziennie robiles 100KM i czy twoj simson tak latal na kole i dostawal po dupie jak muj:P:Ppzdr ale no nic nie mowie ja zminialem polskie tloki:P bo przy mojej jezdzie niemieckich sie kupowac nie oplacalo:P;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...