Skocz do zawartości

Moto - co kupić za około 700zł


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bo ogór albo jawka to najgorsze chłamy

 

No niewiem czy najgorsze chlamy, super maszyna do nauki. Jezdziles takim klasykiem ?

 

No przerabialem wiekszosc sprzetow ze stajni romet :). I stwierdzam ze do nauki to moze sa ok, ale nie ma co sie oszukiwac ze to nie sa cuda techniki. Takie refleksje przychodza jak sie juz posmiga na czyms normalnym (bez stresu czy dzisiaj dojade czy bede pchać). A romety na pewno darze duzym sentymentem kilka lat na nich przesmigalem, nauczylem sie solidnych podstaw, ale i tak do chłamy ;). A simek to juz wyzsza technologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też stawiam na charta

 

Ja swojego dostałem za darmo od jakieś babci (przechodziłem se ulicą i spytała czy chce niezłe nie) więc wziąłem dokupiłem papiery i mam charcine za 200zł,a najlepsze było to że on miał oryginalny przebieg 100km!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ogór albo jawka to najgorsze chłamy

 

No niewiem czy najgorsze chlamy, super maszyna do nauki. Jezdziles takim klasykiem ?

 

No przerabialem wiekszosc sprzetow ze stajni romet :D. I stwierdzam ze do nauki to moze sa ok, ale nie ma co sie oszukiwac ze to nie sa cuda techniki. Takie refleksje przychodza jak sie juz posmiga na czyms normalnym (bez stresu czy dzisiaj dojade czy bede pchać). A romety na pewno darze duzym sentymentem kilka lat na nich przesmigalem, nauczylem sie solidnych podstaw, ale i tak do chłamy :D. A simek to juz wyzsza technologia.

 

Taka jest prawda. Ja zaczynalem od jawki i nigdy jej nie zapomne, swietny sprzet do nauki, ale nie ma co sie oszukiwac :D Do simsona nawet nie ma porownania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simki to są simki, niemiecka technologia, tak samo jak by porównywac MZ z wską(nie chodzi mi o Etezetki) tylko o te starsze modele i i trak byly to cuda techniki w porównaniu do Wski Polskiej.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do simsona nawet nie ma porownania

Jesli chodzi o wyposazenie i wykonanie to wiadomo, ale osiagi dobrej jawki sa bardzo zblizone do simsonowskich! (mialem to i to to wiem :D ). Pozatym ten wygląd Jawki Skuter jest nie zastapiony i ten odglos blach napier*alajacych o siebie...ahhhh :mrgreen:

 

Ja swojego dostałem za darmo od jakieś babci (przechodziłem se ulicą i spytała czy chce niezłe nie) więc wziąłem dokupiłem papiery i mam charcine za 200zł,a najlepsze było to że on miał oryginalny przebieg 100km!!!!

no to ladnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez mialem;]Dimson ma troche lepszy moment..lepsze sprzeglo i gaznik;]ale jawka naprawde byla bardzo dobrym motorowerem mialem jezdzilem na 13 zebatce jechala mi cos nieco powyzej 60 na godzine ale naprawde mogla by miec jeszcze jeden bieg i by pociąglo spokojnie;]Wtedy bylem mlody i nic sie nie bawilem wszystko bylo zlozone na standart tak jak byc ma ;]pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ogór albo jawka to najgorsze chłamy

 

No niewiem czy najgorsze chlamy, super maszyna do nauki. Jezdziles takim klasykiem ?

 

No przerabialem wiekszosc sprzetow ze stajni romet :evil:.

 

jawka ze stajni romet bardzo ciekawe zjawisko masz moze zdjecia chetnie bym cos takiego kupił bo chyba mało tego było skoro jeszcze nie spotkałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...