Skocz do zawartości

co byście radzili...???


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem CB500. Na moje oko najwygodniejsza z "500", mocna no i to Honda :P Z tych sprzętów co wypisałeś, nie miałem tylko doczynienia z GPZ500, a pozostałe mniej więcej znam. Ja bym wybrał Honde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie interesuje takim moto na następne. i też bardziej do turystyki a mniej do sportu. ja wybieram z tej czwórki cb500. golas (na razie lubie walke z wiatrem :P ), mozna zamontowac małą akcesoryjną szybkę jakby co, honda (duuuuży plus) no i silniczek (chłodzenie cieczą, sprawdzona jednostka). chłodzenie cieczą, jedna tarcza z przodu (mniejsze wydatki), licznikowe 200 osiągnie, spalanie dość małe (jak zwykle przy spokojnej jeździe :P ). ale cena wyższa od ceny za gs. o er-5 sie nie wypowiadam, bo nie interesuje sie tym moto za bardzo. wiem ze z gpz (oraz en500 i kle500) mają te same silniki, ale gpz ma o 10KM więcej.

ja niestety ze względów finansowych na hondę poczekam dłużej niż na suzuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym Gs 500. Moto dosyć tanie, nie ma problemu z częściami, sprawdzona konstrukcja, osiągi też przyzwoite. Miałem okazję jeździć gs i nie mogę złego słowa powiedzieć. No i co najważniejsze to małe spalanie. wieć ja bym brał suzuki :D

 

pzdr

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

er500 najladniejszy jak dla mnie

 

Darekcb500 napisał:

2. Ewentualnie Kawasaki gpz500 (ale jak wiadomo kawasaki to padaki)

 

 

no no wypraszam sobie tą padakę..

 

No dałeś nam popis inteligencji i toku rozumowania :D

 

Po pierwsze:

Kawasaki er500 także jest z pod znaku kawasaki i też jest padaką

Po drugie

Maja podobne silniki nie jestem do konca pewien czy nie sa te same

tylko gpz ma 60km ,a er 50km

Po trzecie

Te charakterystyczne hamulce spowalniacze i wiotka rama

jeszcze bardziej deklasyfikuja go na tle konkurencji

Po czwarte

Wyglad to rzecz gustu ,jednym nie odpowiada drugim pasujie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dałeś nam popis inteligencji i toku rozumowania :D

LOL' date=' a ty w tej chwili co prezentujesz? Drugi raz tego samego mi sie nie chce pisac, wiec: http://motocyklisci.riders.pl/viewtopic.php?t=37058

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dałeś nam popis inteligencji i toku rozumowania

 

po pierwsze nie chodziło mi o model GPZ ale o obrażanie marki Kawasaki

 

po drugie moja wypowiedz miala charakter informacyjny a nie impresywny, nie namawialem go do kupna owego modelu tylko powiedzialem ze jak dla mnie to ladniejszy jest er500 od reszty

 

i po trzecie.. czytaj dokładnie i nie obrażaj innych użytkowników na forum ani tym bardziej użytkowników motocykli konkretnych marek, bo tylko sobie psujesz wizerunek.. tyle ode mnie na ten temat :D

 

 

zostaje dalej przy zdaniu, że ER5 w moich oczach jest najładniejszy

a co do tematów awaryjnosci i ekonomicznosci to się nie wypowiadam bo się nie znam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie chodziło mi o model GPZ ale o obrażanie marki Kawasaki

 

 

 

Darekcb500 napisał:

2. Ewentualnie Kawasaki gpz500 (ale jak wiadomo kawasaki to padaki)

 

 

no no wypraszam sobie tą padakę..

 

Wyraznie zacytowales moja wypowiedz i jeszcze napisaleś ze

wypraszasz sabie taką padake czyż nie :?: :?:

 

 

 

i po trzecie.. czytaj dokładnie i nie obrażaj innych użytkowników na forum ani tym bardziej użytkowników motocykli konkretnych marek' date=' bo tylko sobie psujesz wizerunek.. tyle ode mnie na ten temat [/quote']

 

Wyrazilem swojie zdanie z racji że kazdym sprzetem troche

polatalem .Nikogo nie mialem zamiaru obrazić tylko wyrazić

swoją sugestie w temacie . Jesli ktokolwiek poczuł sie urażony

a powodu moich wyrzej napisanych postów to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 . Honda cb500 . :D

 

Nic dodać nic ująć

 

2. Ewentualnie Kawasaki gpz500 (ale jak wiadomo kawasaki to padaki)

 

Pozostałych nie brał bym wogule pod uwage

 

Zrobisz jak uważasz :D

 

Pzdro

 

 

Dokladnie, napisz dlaczego kawasaki to padaki :twisted: :twisted: :twisted:

 

bardzo mnie to ciekawi.

 

Jezdziles czy tylko sie przejechales?

 

 

PS.

Kriters:

 

odbudowales yame?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to panowie, nie wiecie?

 

Powodow jest mnostwo. Przede wszystkim: bo sie ladnie rymuje. Poza tym w internecie tak pisza, a jak wiadomo - jak juz cos pisza w internecie to znaczy, ze tak jest. No i w ogole, starsi koledzy mowili. Ogolnie jest to fakt niezaprzeczalny i niemalze oczywisty, wiec w ogole po co sie glupio pytacie. No!

 

:lol:

 

Ja to chyba zaczne jakas krucjate w obronie dobrego imienia marki Kawasaki. Bede walczyl z kazdym, kto choc odwazy sie powiedziec zle slowo na te marke. Moja akcja skierowana zas bedzie szczegolnie do hondziarzy - posiadaczy motocykli marki Honda, ktore - jak powszechnie wiadomo - sa nudne jak flaki z olejem, bezplciowe i nie posiadaja za grosz charakteru. Osobnicy tacy zaslepieni sa mitami o rzekomej kultowosci tej marki - takich trzeba szczegolnie starannie nawrocic. Ale bez obaw - pomoga mi w tym zagorzali Suzukowcy, ktorzy tak samo nie cierpia Hondy. A Yamahe... Yamahe zostawimy na razie w spokoju, choc pewnie i na nia znajdziemy niedlugo jakiegos haka. Zstrzezcie sie zatem, albowiem nadciagam! :D

 

Ze swiatecznym pozdrowieniem :D :P:):P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...