Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tego to nie wiem jak się demontuje u ciebie siedzenie. U mnie jest zamek na kluczyk, ten sam co do stacyjki i nie trzeba nic odkręcać.

Co do luzów zaworowych to faktycznie jakieś spore. U mnie fabrycznie było 0,10 ssący i 015 wydech a niektórzy nawet ustawiają oba na 0,05mm i są zadowoleni ze zmniejszenia drgań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powiem ci szczeze ze nie widze u siebie zadnego zamka do otwierania siedzenia jest tylko ten po prawej stronie niby do podwieszania kaskujak bede regulowal zawory to dam na 0.10 0.15 a w ktorym miejscu masz ten zamek do siedziska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony, umiejscowiony w plastikowym boczku pod siedzeniem. Jak nie widzisz to znaczy, że nie masz bo nie sposób tego nie zauważyć.

Twoje siedzenie musi być mocowane w inny sposób.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

[...]

Jakiś wpływ też chyba ma synchronizacja gaźników ale nie wiem czy aż tak było by to odczuwalne w nagrzewaniu się wydechu.

[...]

 

Z tego co się dowiedziałem, to ten sprzęt, na szczęście, ma tylko jeden gaźnik. Ustawienia takie jak w Hondzie Rebel.

 

Witam chlopaki te dwie sruby trzymajace przednie siedzenie gdzie sie znajduja,chyba trzeba sciagnac boczne pokrywy od filtra powietrza i akumulatora u mnie instrukcja podaje 0,15 0,20 luz na zaworach to chyba za duzo na motocykl chlodzony plynem jezeli chodzi o budowe to moto to wejdzcie na moj profil na naszej klasie tam sa zdjecia mojego moto Przemyslaw Gałązka Wałbrzych dzieki za zainteresowanie Przemek :crossy:

 

Wejdź sobie na stronę YUKIMOTO. Tam mają serwisówki z rysunkami co i gdzie do ściągnięcia. Cały motocykl jest tam rozrysowany. Nasze sprzęty są inne niż twój. Po pierwsze nie są chłodzone cieczą. Regal Raptor skręca trochę inne motocykle niż Jinlun czy Lifan. O takie drobiazgi nas nie pytaj, bo my widzieliśmy Regala jedynie na fotkach w necie.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nawiazalem wrescie kontakt z chlopakami w hiszpani jakos sie dogadujemy moze tam sie cos dowiem ale dalej bede z wami i bede prosil o wasze rady nasze motocykle az tak bardzo sie nie roznia pozdrawiam i zycze wszystkim Zdrowych i wesolych swiat Bozego Narodzenia Przemek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy chcialbym sie przedstawic mam na imie Przemek jestem z Wałbrzycha i posiadam od paru dni Regala-raptora DD250E-9B pozdrawiam wszystkich

 

Część Przemku,

Jeśli będziesz potrzebował manuala do HondyRebel 250 to mam skany pdf-owe (język angielski). Ja mam Jinluna 250 i wiekszość z tej instrukcji (naciąg łańcucha, luzy zaworów, czym smarować łańcuch itp) sprawdza się idealnie jeśli chodzi o silnik i osprzęt również. Mogę ci na priv-a wysłać (poszczególne rozdziały w oddzielnych pdf-ach) tylko jest to dość duże (poszczególne rozdziały mają po 10MB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie nie wydaje Wam się, że wdepnęliście w gówno, a teraz wstyd Wam sie do tego przyznać? Przecież problem za problemem macie...

Chinskie to Chinskie,ale jestem zadowolony z mojego motorka,tani w exploatacji w sam raz do pojezdzenia po miescie,na trase uzywam yamaha r6 ale to inny przedzial,.Ciezko tylko do Chitumy kupic sportowe tlumiki :banghead: ,reszta bez problemow mimo to ze skladaja te cuda zolte male lapki,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...