Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, w Stanach od jesieni ub. roku dostępny jest już Jinlun 350. Według opisu, komparatywny (czyt. skopiowany) z Hondą Rebel.

http://www.extrememotorsales.com/Tank_Visi...cycle_350cc.htm

Widze, że konstrukcja identyczna jak w 250, tylko silnik większy.

Ja ciągle czekam na Jinluna 650 :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle czekam na Jinluna 650 :icon_mrgreen:

 

To juz mogles wziac ode mnie Draga 650 :icon_mrgreen:

A tak to sie moze nie doczekasz a jak juz to znowu bedzie to "kupka" do poskrecania :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz mogles wziac ode mnie Draga 650 :icon_mrgreen:

A tak to sie moze nie doczekasz a jak juz to znowu bedzie to "kupka" do poskrecania :buttrock:

Co do kupek do poskręcania to chyba najbardziej by mnie cieszyło moto, które sam bym sobie poskręcał.

Już robiłem przymiarki do zbudowania własnego moto ale na to trzeba wolnego czasu, którego aż tyle nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kupek do poskręcania to chyba najbardziej by mnie cieszyło moto, które sam bym sobie poskręcał.

 

No, przeciez kupiles sobie chinczyka :eek: :icon_mrgreen:

Sami, posiadacze chinczykow, piszecie ze aby tym sprzetem jezdzic trzeba go doprowadzic do ladu, czyli ....

rozebrac, popatrzec co za gowno zastosowano do niego, wymienic na lepsze jakosciowo ( sruby, nekretki, linki ) i poskrecac do kupy. Wtedy masz pewnosc ze Ci sie np. oska tylnego kola nie urwie :clap: :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przeciez kupiles sobie chinczyka :eek: :icon_mrgreen:

Sami, posiadacze chinczykow, piszecie ze aby tym sprzetem jezdzic trzeba go doprowadzic do ladu, czyli ....

rozebrac, popatrzec co za gowno zastosowano do niego, wymienic na lepsze jakosciowo ( sruby, nekretki, linki ) i poskrecac do kupy. Wtedy masz pewnosc ze Ci sie np. oska tylnego kola nie urwie :clap: :icon_razz:

Wiem, że jest zima i zamarza to i owo :icon_mrgreen:

Napisze jaśniej: chodziło mi o zbudowanie samemu motocykla od podstaw. w przenośni napisałem o poskręcanie a chińczyka nie skręcałem, tylko sprawdzałem czy śruby są podokręcane. Jak się trafiła jakaś niedokręcona toją dokręciłem a nie skręcałem od podstaw.

Jaśniej napisać chyba już nie dam rady. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśniej napisać chyba już nie dam rady. :banghead:

 

Ano nie dasz rady :buttrock: :icon_mrgreen:

Jak chcesz, to ostatnio widzialem na ebayu rame od wildka i silnik do sprzedania :clap:

A dalej to juz sobie bedziesz sam skladal.

Po chinszczyznie masz odswiadczenie :icon_razz: wiec dasz rade :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Mam dwa pytania. Po pierwsze: czy ktoś nie ma na zbyciu uchwytów do zamocowania szyby do Rometa R-150? (nie wiem czy one mają jakąś specyfikację, numer czy coś) A po drugie: chciałam założyć "krawat" (nie jestem pewna czy to się tak nazywa) na bak. I pytanie: czy to ma jakieś rozmiary? Chodzi mi o to, żeby w nim umieścić telefon, który ma służyć jako GPS. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubrick, jeśli chodzi o szybkę, to nie napisałaś czy standard czy jest zamontowana jakaś inna? Jeśli wiesz co to za typ szyby, uchwytów szukaj na Allegro, do dedykowanej do Rometa pytaj raczej w serwisie, chociaż wątpię, czy są dostępne same uchwyty bez szyby.

Krawata szukaj takiego, żeby nie zakrywał zegara na zbiorniku i wlewu paliwa. Rozmiarów jako takich nie ma. Krawaty najczęściej mocowane są przy pomocy rzemieni, więc można dopasowac każdą wielkośc /prawie/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Jesli chodzi o uchwyty i serwis, to faktycznie nie ma samych, tylko w zestawie z szyba. Szyba wyglada tak jak przy tym: http://www.romet-motors.pl/produkty-motocykle-r_150.html ALe nie mam pojecia jakie ja mam wymiary czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykła szyba, montowana w Rometach, Jinlunach i większości podobnych chińskich motocykli. O ile wiem, jest jeden standardowy rozmiar tych szyb i każde uchwyty powinny pasowac, ale nie mam pojęcia skąd je zdobyc. Na Allegro nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że nie jest to bardzo skomplikowane,więc każdy ślusarz powinien Ci takie uchwyty do szyby dorobić np. z nierdzewki.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...