Skocz do zawartości

Olsztyn - enduro - kontakt


Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

szukam kontaktu z ludzmi jezdzacymi na enduro w olsztynie. na razie przejezdzilem swoj pierwszy sezon. jednak stwierdzilem, ze samotna jazda nie sprawia takiej przyjemnosci jak sie spodziewalem. wiec jak ktos szuka kumpla do jazdy (troche poczatkujacego), to niech sie odezwie. probowalem szukac kogos wsrod uzytkownikow forum, ale interfejs wyszukujacy jest malo skuteczny.

pozdrawiam,

wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemasz tu lucas u nas z ekipą przynajmniej w moim przedziale wiekowym jest ciezko ale jakiś squad ogólnie w olsztynie bo wpada czasem na tor przy lubelskiej (bo z reguły tam ganiamy) 5-6 gosci na endurakach z tym ze tylko przejeżdżają kółko albo i nie i jadą w swoją trase. Ja teraz zakupuje huske wr to oprocz jazdy na torze będe robił jakieś traski ze mna lata zawsze jeszcze 2 kolesi jeden obecnie na yz 500 ale na wiosne bedzie posiadaczem LC4 lub coś w ten deseń. Jeśli coś pisz na pw czy maila to będzie można zrobić kiedyś jakąś traske razem.

 

zawsze mozesz namówić hołka i jego DR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Olsztyna 40km ale przyjezdza do mnie kilka osób z Olsztyna i Olsztynka pojeździć. Zawsze zbierają sie w niedziele. jak was nie przeraża 40km odległośc to zapraszam.

 

zawsze mozesz namówić hołka i jego DR Very Happy

Hołek już KTMem lata. Też był w Ostródzie.

aebbe1b28c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemasz tu lucas u nas z ekipą przynajmniej w moim przedziale wiekowym jest ciezko ale jakiś squad ogólnie w olsztynie bo wpada czasem na tor przy lubelskiej (bo z reguły tam ganiamy) 5-6 gosci na endurakach z tym ze tylko przejeżdżają kółko albo i nie i jadą w swoją trase. Ja teraz zakupuje huske wr to oprocz jazdy na torze będe robił jakieś traski ze mna lata zawsze jeszcze 2 kolesi jeden obecnie na yz 500 ale na wiosne bedzie posiadaczem LC4 lub coś w ten deseń. Jeśli coś pisz na pw czy maila to będzie można zrobić kiedyś jakąś traske razem.

 

dzieki za odpowiedz. odezwe sie. ja dwa razy bylem na torze. ale bylo rodeo :-) moja maszyna jest zbyt ciezka na tor' date=' no i moje umiejetnosci tez jeszcze nie takie.

 

zawsze mozesz namówić hołka i jego DR :P

 

fajny zart :-) zadzwonie i zapytam, czy chce ze mna pojezdzic? pomysli, ze chce go naciagnac na kase, albo sie w nim zakochalem :-) chociaz, moze nie jestem dla niego taki zupelnie obcy. nasze matki pracowaly przez 10 lat w sasiednich pokojach w firmie.

 

[ Dopisane: 15-12-2005, 12:15 ]

Ja mam do Olsztyna 40km ale przyjezdza do mnie kilka osób z Olsztyna i Olsztynka pojeździć. Zawsze zbierają sie w niedziele. jak was nie przeraża 40km odległośc to zapraszam.

dzieki za zaproszenie. 40 km to nie jest odleglosc. a w "motodoktorze" kupilem swoja maszyne. wiec do wiosny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja maszyna jest zbyt ciezka na tor' date=' no i moje umiejetnosci tez jeszcze nie takie. [/quote']

 

na xl 500 z podwójnymi amorami dalo sie to i twoja maszyna podoła mniejsze hopy :P

 

zawsze mozesz namówić hołka i jego DR :P

moze nie jestem dla niego taki zupelnie obcy. nasze matki pracowaly przez 10 lat w sasiednich pokojach w firmie.

to juz masz podstawy do namówienia go na jazde :D

 

Ja mam do Olsztyna 40km ale przyjezdza do mnie kilka osób z Olsztyna i Olsztynka pojeździć. Zawsze zbierają sie w niedziele. jak was nie przeraża 40km odległośc to zapraszam.

 

bo obejrzeniu filmików z Ostródy , napaliłem się na tą górkę więc bedzie trzeba tam zawitać ;) ale bedziesz musiał pokazać gdzie ta górka jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć chłopaki,

Ja jestem z Pasłęka i też bardzo chętnie przyjadę np. do Ostródy Ten sezon będzie dla mnie pierwszym sezonem w życiu. Mam XL-ke od grudnia i jak narazie to czekam z niecierpliwością na "suche" dni. Teraz jestem na etapie kompletowania ubrania. Motocykl jest gotowy do jazdy.

 

Jeżeli chodzi o pytanie kiedy wyciągam sprzet - 5min po tym jak na drogach nie będzie śniegu.

pozdrawiam

 

[ Dopisane: 06-01-2006, 08:15 ]

Ja się chyba nie doczekam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zamierzacie powyciagac sprzety??

Ja nawet swojego nie schowałem. Jak jest dobra pogoda to przejade sie troche. Tak poważnie jeździć pewnie zaczne jak będzie troche na plusie.

 

Strzalek, a moze to od ciebie te swoja XL-ke kupilem?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zamierzacie powyciagac sprzety??

Ja nawet swojego nie schowałem. Jak jest dobra pogoda to przejade sie troche. Tak poważnie jeździć pewnie zaczne jak będzie troche na plusie.

 

mój od tygodnia dopiero schowany :D' date=' bo w tyle śniegu nie idzie rozwijać mocy ;)

 

Strzalek' date=' a moze to od ciebie te swoja XL-ke kupilem?? [/quote']

 

no prawie od niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...