Skocz do zawartości

virago zapala przy zsunietych fajkach:/


kaper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nic innego tylko serwis
zgadzam się z tobą !! moim zdaniem masz źle dobraną mieszankę i czadzi ci świecę. po wyczyszczeniu świecy szczotką drucianą wwszystko wraca do normy, ale na krótko bo świeca znów się zabrudzi i znów silnika zacznie przerywać i niebędzie chciał zapalić zimny. wyczyszczenie i wyregulowaniwe gaźników załatwi sparawę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wszystkie te cwiczenia robisz na motocyklu odpalanym w garazu to silnik po prostu nie nagrzewa sie wystarczajaco by swieca osiagnela temperature samooczyszczenia. Niestety do prawidlowej diagnozy trzeba by sie kilka km przejechac.

Poza tym bez tego trudno powiedziec czy to wina za zimnej swiecy czy za bogatej mieszanki.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam ponownie

jako rozpoczynajacy ten temat chcialem go zakonczyc mianowicie tak jak tu koledzy podpowiadali pojechalem do warztatu wyregulowali mi gaznik(caly czas uzywalem swiec iskry :)) i po tej regulacji postanowilem czy ngk-i ktore defakto przeznaczylem juz na straty wyczyscilem acetonem i wygrzalem.po zalozeniu odpalilem i chodza wiec wina tylko i wylacznie w zle dobranej mieszance paliwowej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

tak mam ngk takie jakie poleca producent motocykla wiec zalozyc inne? a jakie proponujecie?

ja też tak kiedyś miąłem

Naładuj pożądnie akumulator i sprawdź czy będzie to samo na 90% będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam,

 

mam dokladnie identyczny problem!

 

http://forum.motocyklistow.pl/problem-z-mo...535-t62271.html

 

jednak u mnie wyglada to na problem z kablami, bo gdy lekko stykam fajke ze swieca to jest iskra ale kopie tez caly motor! :] swiece wygladaja ok, troche przypalone na czarno ale bez lipy... jak je wyczyscilem to niewiele lepiej .

podsune mechanikom ta cala akcje z gaznikiem na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...