Skocz do zawartości

jakie moto??doradzcie...dla "pół początkującego":P


Rekomendowane odpowiedzi

witam,mój brat chce sobie na wiosne sprawić moto a dokładniej jakąś 600tke,tylko nie wie dokładnie co by chciał...tzn raczej jakiegos sciga:p moze poradzicie jakiego...mój brat nie jest zbyt wysoki(174 cm) wiec co do wielkości moto chyba nie można przesadzac(moze sie myle:P),jak narazie jeździł na jawie 350 ts i kilku ogarkach wczęniej,wiec co doradzicie??jaki motorek??napiszcie od razu mniej wiecej jaką mocą dany motorek dysponuje:P:P:P

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździł nieco to z każdą 600 -setką powinien poradzić, za 8,5 tyśka pewnie coś wybierze ale niech mniej patrzy na markę a bardziej na stan techniczny bo w tej cenie o rewelację dość trudno. za przyzwoitą 600 trzeba drugie tyle dołożyć. tak mi się wydaje - sam się rozglądam. pzdr. :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukał najlepszej CBR za te pieniądze - przy odrobinie cierpliwości można znależć za tą kwotę przyzwoity egzemplarz. Moim i mojego brata pierwszym sprzętem jest ta sama PC19 (w naszym przypadku było to w ogóle pierwsze moto). W naszym mniemaniu kapitalny model na początek - moc nie zabija, a prowadzi się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha FZR 600 rocznik około 1993 ja mam yamahe z 89 roku (20 tys przebiegu) i jestem zadowolony z tyłu mam dużą zębatke, szersze koło, oraz sportowy moduł zapłonowy i jest git maszyna stabilna (jezdzę bez amorka skrętu) nawet dobrze się zbiera, łatwo ją wyczuć poprostu gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś bez owiewki? Bandit też pojedzie sprawnie, a pozycja za kierownicą troche wygodniejsza.

 

Dobra rada, na pczątek może to być niezła opcja, motocykl łatwy do wyczucia, przyjazny w prowadzeniu, ma uniwersalny charakter (moim zdaniem) urodziwy, w razie gleby nie ma dużych strat bo nie ma owiewek, nie zabije mocą, dobre hamulce, umiarkowane spalanie, prosta i sprawdzona przez lata konstrukcja - mała awaryjność i duża żywotność i za ta kasę kupi jakiś dobry nie straszny rocznik np 96 :D

 

Jakieś dodatkowe pytania?? :D

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...