Skocz do zawartości

BARDZO prosze o pomoc-Simek sr50- brAK ISKRY ;(


gurufarmi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:roll:

naczy sie chodzi o "1" tak?

 

no nie wiem czy ten kabel tak znowu dotyka... mozliwe.. przyznam szczeze ze nigdy sie nie zastanawialem po co ta "szczotka" tam jest....

 

ale sprawdze jutro rano- mysle ze masz racje bo przed wymianą kondensatora WSZYSTKO był OK 8)

zaplon3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamientam kiedys kondensator mi sie wysunoł i dotknoł magneta spalila mi sie cewka wyskokiego napiecia.

ale dla pewnosci wymienilem obie (cewka niskiego napiecia byla troszke starta i stara)

 

mam pyt czy na tych fotkach jest dobrze zaplon wyregulowany??

na tej stronie wyglada to jakby ta kreska miala byc na typ pólkolu co oslania magneto zeby syfy z zebatki nie lecialy.

 

http://www.simery.kgb.pl/Opsluga/Uklad_zap/Rys8.jpg

 

 

na 1 fotce od gurufarmi widac ta "ryse" na pólkolu co oslania magneto zeby syfy z zebatki nie lecialy.

 

dodane:

 

byłem przedchwila w garazu no i wyszlo ze ja mam inaczej zaznaczone te "ryski" na plytcie mam wyzej niz na foto,

a ta na obudewie jest na tym pól kolu(...) czemu tak jest?

 

ps simek mi chodzi ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

 

nooo wcale nie dotykało... ale ulozylem tak kabelki od kondensatora zeby były zdala od tej blaszki... - widac na foto ..

 

iskra się pojawiła :P

 

wielkie dzięki- nie poradziłbymsobie bez waszej pomocy :D

 

simek łądnie poli - juz nie przygasa na wolnych obrotach.. ale jakies iskierki na platynkach jeszcze były....

 

musialbym nim pojedzic pare km zeby stwierdzic czy stary problem z zapalaniem sie nie powtórzy..... wcale nie jestem jakim optymistą narazie...

 

no ale teraz zimno i sie nie da :P

 

dzięki :D

 

zaplon4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

macie problem z iskra w simsonie??dzwoncie 505512093

chetnie pomoge

przerabialem juz wszystkie mozliwe problemy z simsonami i podobnymi.mialem juz ponad 80 motorkow,troszke sie znam.

ale tylko troszke.zaczynalem od motorynki,ktora psula sie ciagle,i nieznalem nikogo kto pomoglby mi ja naprawic.musialem nauczyc sie sam.

teraz mam Kawasaki 600ninja i tez go sam naprawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...