Skocz do zawartości

FAZER 600vs1000


Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas sie zastanawiam nad zmianą sprzetu z fazera 600 nas 1000!!! mam nadzieje ze wasze rady mi pomogą Jakie są róznice w masie ,prowadzeniu ,szybkosci,spalaniu i ogólnych kosztach(nie chodzi mi o ceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oglądałem 1000 i wydaje mi sie o wiele większy niz 600 , powiedzcie cos o prowadzeniu ,czy tez jest taki zwinny i lekki ? Ale jak zobaczyłem te dwa okrągłe światła tylne to decyzja juz zapadła :D musze go miec :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie cos o prowadzeniu

Bike nazwal Fazera 1000 w tescie porownawczym jako "ultimate road bike", a to zobowiazuje. Jezdzilem Fazerem 600, prowadzi sie swietnie. tysiaczek na pewno nie jest w tym gorszy. W wyzej wspomnainym tescie Fazera wygrala z VFR 800,a to o czym swiadczy. Osiagnal jedna z najwyzszych srednich predkosci na trasie testowej w historii pisma. Jak tylko bede mial wystarczajaco kasy, to kupuje kilo fazera, o wedlug mnie sprzet jest idealny 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zachwycony tym sprzetem i wydaje mi sie ze ceny polecą w dół jak nowy 1000 pojawi sie na rynku wtórnym,ale i tak nie jest tak źle na niemieckich portalach mozna znaleźć 2002rok z małym przebiegiem za 5000e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie' date=' oprócz wyższej ceny, i takich samych kosztów (nawet spalanie będzie podobne) to wszystko na +[/quote']

 

Mi się jednak wydaje, że koszty jazdy 1000 są wyższe niż 600. Samo spalanie w 1000 będzie w granichach 8 l, 600 zadwololi się 6 litrami. 2 l na 100 km hmm. Po 10 000 tyś koszt paliwa będzie wyższy o 800 PLNów.

 

Nie jestem przeciwnikiem 1000, chcialbym zauwazyć, że kupno 1000 ponsi za sobą jakieś konsekwensje. W tym przypadku będą to większe koszty podczas codziennej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...