Skocz do zawartości

Kulikowisko - Edycja Zimowa -> 14 Stycznia!


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosimy o podanie konkretnego terminu. Jeśli będzie taka możliwość czasowa (niestety praca i uczelnia) na pewno zawitamy z Protem. Bardzo chciałabym pogadać z mistrzami instruktorami :P bo na wiosnę przede mną egzamin, a im więcej rozsądnych rad tym szanse zdania większe. My oczywiście katamaranem bo za zimno i zbyt daleko poza tym nie posiadamy odpowiedniego sprzętu. Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety swoim pojazdem nie przybęde bo importer malossi oznajmił mi że tłok do mojego zestawu przywiezie na początku lutego :/

No własnie a jak z terminem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję termin: 14 stycznia.

Pasi?

Program imprezy:

- sylwetka na siedząco i na stojąco,

- praca dłoni na kierownicy - palce,

- praca nóg - stopy,

- hamowanie na granicy blokowania przedniego koła i celowe blokowanie,

- pokonywanie zakrętów na okrągło,

- celowe wprowadzanie maszyny w uślizg boczny - powerslide,

- reagowanie na niezamierzony uślizg - jak się zdąży...

- ósemka Kulika na czas - porównanie efektywności jazdy na okrągło i uślizgami - obalamy mity,

- przeciwskręt w terenie,

- zawody w kategorii open na naszym pseudotorze terenowym, będzie wesoło,

- górka Abrahama, w razie pytań o taktykę i technikę, zadawać je Pawłowi Borucie:

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...ight=mnie+gleba

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, załatw jakiś sprzęt do testowania - może być nawet chiński! Po takim dniu będziesz miał kompleksową i wiarygodną opinię użytkowników... a i może będzie okazja aby "niezmotocyklowani" mieli szansę popróbować (no nie będę maleństwa z Pawła pieleszy wywlekał...!)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...