Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

A czy to można potem zaspawać normalną spawarką? - migomatu niestety nie mam.

A co ze zwężonym wlotem do cylindra?

 

P.S.

Reszta pytań ciągle aktualna.

Ja w MTX nie robiłem nic z dyfuzorem tylko załozyłem inny tłumik na końcu (tłumik własnej roboty) i moto dostało takiego kopa ze kazdy kto na nim jezdził nie mogł uwierzyć! Tłumik był przelotowy i ma wiekszą srednice rurki. Mam go do sprzedania za jakeis 60zł satysfakcja gwarantowana.

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C09%5C18...681930-full.jpg niewyraznie ale troche go widac. nie jest brzydki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w MTX nie robiłem nic z dyfuzorem tylko załozyłem inny tłumik na końcu (tłumik własnej roboty) i moto dostało takiego kopa ze kazdy kto na nim jezdził nie mogł uwierzyć! Tłumik był przelotowy i ma wiekszą srednice rurki. Mam go do sprzedania za jakeis 60zł satysfakcja gwarantowana.

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C09%5C18...681930-full.jpg niewyraznie ale troche go widac. nie jest brzydki :icon_mrgreen:

Tlumik pomaga wiele owszem ale dyfuzor tez , sam sie o tym przekonalem teraz mam przelotowke i odblokowany dyfuzor i moto idze jak marzenie jak sie porzejechalem za pierwszym razem to mnie zagielo jaka ma moc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze zapytać o tylną oponę:

 

Ktoś mi tu powiedział, że do mtx 125 powinna być 110/80/18. Taki rozmiar jednak ciężko trafić. Znacznie częściej znajduję 110/90/18.

Czy to są duże różnice tak faktycznie? Jaką największą oponkę mogę założyć na tył?

 

P.S.

Mowa oczywiście o kostce.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze zapytać o tylną oponę:

 

Ktoś mi tu powiedział, że do mtx 125 powinna być 110/80/18. Taki rozmiar jednak ciężko trafić. Znacznie częściej znajduję 110/90/18.

Czy to są duże różnice tak faktycznie? Jaką największą oponkę mogę założyć na tył?

 

P.S.

Mowa oczywiście o kostce.

mysle za jak bys zalozyl 120/80/18 to by bylo jeszcze dobrze ja mam taka i moto daje rade, nie wiem czy wejdzie wieksza ale mozliwe ze moto bedzie mulic :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron, ten twój tłumik będzie pasował do MTX 80?? a np do yamahy DT 80 bedzie pasowal?

nie mam kompletnie pojecia... wiem tylko ze poasuje do kazdego mtx 125 i wiem na 100% ze temu modelowi podnosi moc a jak by było przy 80ccm.. tego nie wiem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ile tak naprawde ma mocy honda mtx 125r bo nie wiem jedni mowia ze 25 inni ze 20 a jeszcze inni ze 30 :icon_mrgreen: chodzi mi o w pelni odblokowana. Prosze o informacje

Edytowane przez ,ichal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też o to pytałem nie raz i dowiedziałem się tylko tyle, że 24 to jest standard.

Dobrze zrobiona i odblokowana ma chyba szansę dać 30.

 

 

 

A co do opon:

Mam szosówkę 110 i ona przyciera mi tłumnik :icon_mrgreen:

 

Ktoś mi powiedział na forum, że 110 to jest max bo szersza nie wlezie w wahacz.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!Jakiś miesiąc temu kupiłem Honde mtx 50(ciecz) za 400zl.Mam pytanie?

1.Czy istnieje możliwość zamontowania cylindra od mtx 80??

2.Ile zębów powinna mieć zębatka przednia??

Edytowane przez Patryk87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma mozliweosci zalzoenia cylindra od 80cmm,pasuje na sruby ale kanaly przelotowe wystają po za karter a konretnie wyzlobienia w nim i miejsce na uszczelke.Ilośc zebow z przodu to 15-14 zalezy od roku.Mtx 125R ma 23-24KM pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...