Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

To jest mój pierwszy post, więc Witam serdecznie!

 

Dotychczas zawsze udało mi się poszukać rozwiązania bez pytania, ale tym razem poległem..

 

Kupiłem Hondę MTX 80 83' do remontu. W tym amortyzator tył. Kupiłem nowy, wyjąłem stary, włożyłem nowy. I mi motor siada. Nie mam pojęcia dlaczego. Całość idzie tak nisko, że w końcu amortyzator opiera się o pro-link. Próbowałem na różne sposoby to złączyć, ale albo śruby nie chwytają, albo idzie w dół (to znaczy prawie tak, jakby nie było amortyzatora) Sam amortyzator nawet nie zaczyna pracować. Pewnie coś źle składam, ale już nie mam pomysłów co.. Wcześniej amortyzator w spoczynku był ok, tylko że dobijał przy 2 osobach.

Czy ktoś może wie dlaczego?

 

DSC4584JP_snqpsrn.jpg

 

Czy ten element srebrny też macie od dołu?

 

DSC4577JP_snqpsrh.jpg

 

Czy też macie ten płaskownik (który zasłania sprężynę)?

 

Może głupie pytania, ale koleś, który nim jeździł wcześniej robił z nim wiele złych rzeczy...

 

Poprzedni amortyzator był przedłużony o jakieś 5-8 cm, ale ja mam problem rzędu 40 cm...

 

Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak wybebeszyć dyzuzor w Hondzie MTX 125R Atac wersja Włoska. Czytałem o tym ale widziałem jak wybebeszali wersje japońskie a ja mam wersje włoską i nie wiem czy tak samo to wygląda. I w jakich miejscach ciąć ten dyfuzor (dyfuzor w załączniku).

Z góry dzięki :)

 

post-79155-0-49123700-1458739729_thumb.jpg

post-79155-0-80948300-1458739731_thumb.jpg

post-79155-0-75041900-1458739734_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...