Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam pytanie czy do hondy mtx 80 r podejdą jakieś aluminiowe koła ?

i czy jak zmienie lagi z r II to moge założyc tarcze czy trzeba jeszcze coś kombinować ?

Ja jak miałem MTX 125 ro założyłem do niego obydwie felgi od CZ 125 bo właśnie były aluminiowe. Te stalowe co są fabrycznie kompletnie nie nadają się do jazdy w terenie bo się gną. Szukaj obręczy aluminiowych o takim samym rozmiarze jak masz i żeby ilość szprych była taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma ktoś większy gaźnik w swojej hondzie mtx bo mam honde mtx wiatrołap 80/115cc i mam gaznik o gardzielu 20 i kręci mi max 7-10tys./obr. Moduł mam od hondy ns1 jakiś sportowy cdi racing jaki by było najprościej wpakować do nie gaznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Joł! Mam problem z moją Hondą MTX 80 R2 (1989r). Pewnego dnia, gdy jechałem, zobaczyłem nagły wzrost temperatury, jak się później okazało, płyn z chłodnicy mi wyciekł. Odkręciłem osłonę od spodu silnika i tam jest wężyk od zbiorniczka wyrównawczego (chyba) i z niego cieknie ten płyn. Lałem wodę i w pewnym momencie przestało cieknąć (gdy zakręciłem chłodnicę). Zapaliłem silnik i nadal nie ciekło, znaczy kropiło, i gdy wkręcałem go na obroty zacynało lać się ciurkiem. Co się mogło stać? Proszę, pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

próbowałeś w ogóle zrobić cokolwiek czy czekasz aż ktoś wyjmie talię tarota i wywróży odpowiedź ??

ssanie sprawne ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jeśli chcemy żeby ktoś pomógł przez internet to podajemy na maksa szczegółów , nie daje to gwarancji że ktoś pomoże ale zwiększa szanse

to po pierwsze........

 

po drugie miałeś kiedykolwiek jakiś motocykl czy to twój pierwszy ??

 

to ja zadam milion pytań na które jeśli odpowiesz to daje cień szansy że ktoś ci pomoże......

1.jak wygląda problem z paleniem ?? pali i gaśnie , nie pali , strzela ?? rozumiem że zimna pali tylko na popych tak ??

2.jak wygląda świeca po nieudanych próbach odpalania ?? sucha mokra ??

3.stało się nagle , dzieje się od kupna ??

4. coś próbowałeś już robić naprawiać ??

5. skąd wiesz że ssanie sprawne ?

6. moto w orygniale , czy jakieś przerabiane , tuning ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

ja dałbym 2 tys jeśli zarejestrowany jako motorower , jeśli jako motocykl mniej....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...