Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

takie coś

http://allegro.pl/trzymak-opony-cross-enduro-rim-lock-1-85-i2581204539.html

 

Ja raczej myślałem o tym żeby zmienić instalację tak aby światło było z akumulatora :)

 

w 80c światło mijania/długie i pozycyjne tylnie są zasilane z alternatora bez żadnego regulatora napięcia (świecą jak w ogarze na wolnych obrotach żarówka się żarzy a dopiero na wysokich świeci ) więc już prościej się nie da.......

 

nawet jakby miał stator 6v (w której chyba mt była instalacja 6v) to po prostu żarówki żmienić i dobrze kable podłączyć.......

 

jak podepniesz światła do mikrego aku 4AH( w mojej 80c rocznik 82 był fabrycznie 4Ah taki wręcz idealnie sześciennego kształtu :D ) to uwalisz regel który nie wydoli prądowo i potem szybko zabijesz akumulator (żarówka przód ma 35wat/35wat 12v więc akumulator 4Ah bez ładowania jest w stanie ją zasilić przez ok 1h

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shinigami dzieki za info ale w moim miescie nie ma ASO Hondy, bylo by to 1 miejsce do ktorego bym sie wybral, zaklad dorabiajacy szprychy slabo to widze ale popytam i poszukam jeszcze. Światełko w Hondzie mtx jest fantastyczne u mnie na wolnych ledwo co widac, przez nie mialem pierwsza kontrole poniewaz pan wladza swiatla nie widzial :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam takie pytanie wiem że to może nie ten dział ale chodzi mi o wycene ile mogę wziąźć za moja Honde MTX50s data pierwszej rejstracji 1985rok.

Zarejstrowana w Polsce na dwie osoby.

przegląd do kwietnia 2014.

ubezpieczenie do czerwca 2013.

prosiłbym o napisanie ile mógłbym za nia wziąźć.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan techniczny.

Jak jest zimno (dziś rano u mnie 8 stopni celcjusza) to odpalił za 2 razem.

Jak jest ciepły to pali od kopa

numer ramy 82/6408 czyli produkcja chyba 82

wersja AD04 .

Lakier oryginalny tylko tam gdzie siedzenie zachodzi na bak to jest troche maźnięte czarną farbą

opony Bridgestone z przodu(50%) i Michelin z tyłu (60%)

Edytowane przez freerider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że ok 2 tys zł nie więcej........... ja bym ją za tyle łyknął w sumie do jazdy po mieście zamiast skutera ale nie mam kasy i szybko nie będe miał chyba..

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za swojego mtx mozesz wziac od 1100/1200 do 1500 jezeli jest w dobrym stanie. 2000 tys to mozna za chlodzonego ciecza zadac. Na wiosne zamierzam sprzedac swojego mtx zdjecie jest gdzies w temacie ale przed sprzedaza wymienie wszystkie uszkodzone czesci tzn nadwoziowe i odam do lakierowania zeby kupujacy nie mogl sie przyczepic silnik igielka 2 tys km temu robiony remont wiec mysle ze za 1500 go wystawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czesc, moja Honda jest w trakcie remontu i postanowilem sprawdzic jej kompresje i tak sie zastanawiam ile powinna ona wynosic ( na zimnym silniku ) Honda jak sie okazalo jest to 80 o czym chyba poprzedni wlasciciel nie wiedzial. I mam jeszcze takie jedno pytanie czy przed tem tez w Niemcowni stosowali blokady a jak tak to gdzie one moga byc? Oczywiscie jest to powietrzak

Edytowane przez celfun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kompresja w 2T to zazwyczaj 10atm ale 9 też jest akceptowalne. Przy 8atm już będą starty w osiągach, przynajmniej ja miałem takie objawy. Blokady są ale nie wiem gdzie. Zazwyczaj to gaźnik, moduł i wydech ale co producent to inny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...