Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

Na fotkach wydaje się, że kazdy tryb do siebie pasuje, wiec powinno być ok:)

Niewiem czy w mtx ustawia się załon, wydaje mi się że jest CDI które jest ustawione fabrycznie i którego nieda się przestawić.

A mógł byś mi bardziej wytłumaczyć z ustawieniem zapłonu :biggrin: bym był bardzo wdzięczny i ciekawy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modół tak zwane CDI jest zbudowaną mapą zapłonu która jest ustawiona pod odpowiedni motocykl.

Zapłonu w takich motocyklach nieda się przyśpieszyć ani opużnić, kostka która masz pod siedzeniem steruje iskrą, jeśli się spali, motocykl będzie kichał, prychał itd, tak jak źle wyrególowany zapłon np w wsk :biggrin:

 

PS. masz jakieś foty swojej maszyny:)

ps2. Gdy byś miał jakieś pytania jeszcze, to wal smiało, chętnie pomogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modół tak zwane CDI jest zbudowaną mapą zapłonu która jest ustawiona pod odpowiedni motocykl.

Zapłonu w takich motocyklach nieda się przyśpieszyć ani opużnić, kostka która masz pod siedzeniem steruje iskrą, jeśli się spali, motocykl będzie kichał, prychał itd, tak jak źle wyrególowany zapłon np w wsk :biggrin:

 

PS. masz jakieś foty swojej maszyny:)

ps2. Gdy byś miał jakieś pytania jeszcze, to wal smiało, chętnie pomogę:)

dzięki :notworthy: :biggrin:

Foty czyli jakie ci potrzebne to mogę zrobić i czy ta firma tłoka jest dobra:PISTON KIT for Honda :biggrin:

 

http://wrzucacz.pl/file/6931258400852

Edytowane przez KABV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka fajna. Poskladasz siliczek i będzie śmigać jak zła:)

A z tym ustawieniem zapłonu to raczej trzeba ustawić bo mam wykręcone magneto i to co jest pod magnetem czyli mam kompletnie rozebrany silnik i tez będę wkładał nowy tłok a i apropo tłoka czy ta firma tłoka jest dobra PISTON KIT for Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum :)

 

Mam pytanie dotyczące właśnie mtx-ow... Zamierzam kupić sobie moto ale nie wiem co sie opłaca zrobić... Myslałem nad 3 wyjściami:

 

1) Motorowerowa karta + kupic MTXa 50

2) Karta Motorowerowa i zakupic 80 zarejestrowaną na 50

3) Poczekać do wiosny i zrobić prawko Kat. A1 i kupić MTXa 125

 

Z góry dzieki za pomoc i pozdrawiam,

SzymeQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko synu, ciężko Ci cokolwiek doradzić. Ale powiem Ci coś z własnego doświadczenia.

MTX 50 to jak simson pojedzie, wiec trochę kijowa opcja.(bez obrazy dla posiadaczy) Wiec ja odradzam 50tke, jeździłem, tragedia.

80tka na 50 już lepiej, jakoś to jedzie jeśli jest odblokowane i w dobrym stanie. Ale znowu niewiadomo jak z przęglądami i kiedy Cię policja złapie.

A1 hmm no to dobra opcja jeśli masz kase, chęci i czas przedewszystkim. Ja też o tym myślałem, ale zdecydowałem że 2 lata poczekam, i tak chcę upalać w terenie. Kiedy masz A1 to ileś taniej wychodzi normalne prawko, i chyba jesteś zwolniony z egzaminu teoretycznego. Ale pewny nie jestem.

A niemasz gdzies terenu? gdzie mógł byś spokojnie pojeździć po lasach i polnych drogach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :notworthy: :biggrin:

Foty czyli jakie ci potrzebne to mogę zrobić i czy ta firma tłoka jest dobra:PISTON KIT for Honda :biggrin:

 

http://wrzucacz.pl/file/6931258400852

 

Piston Kit robi tłoki marnej jakości, nie polecam.

Ale z tego co wiem nie dostaniesz do Mtx'sa 80 tłoka innej marki (prox/wossner/vertex...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...