Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :)

 

Jesteście mi w stanie podać wymiary simmeringów w hondzie mtx 80?? od strony magneta, wiem że wchodzą tam dwa, póki co to niestety nie mogę sam tego sprawdzić... Mam jakąś instrukcję od mtxa ale nie są napisane wymiary, tylko jak złożyć silnik od zera...

 

Chodzi mi o średnice wewnętrzną i zewnętrzną oraz grubość,

Chyba że ktoś mi poda średnicę wału i średnicę okręgu do okoła wału... Byłbym bardzo wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dobrze się składa ; p ja Tobie podam wymiary bo mam rozpołowiony silnik a jezeli ty masz instrukcje to potrzebuje wiedzieć jak włożyć wałek wyrównoważający stosunkiem do wału ? . wiem ze na zębatce od wałka jest taka kreska którą mam i powinna się ona pokrywać z kreską na zębatce która jest umiejscowiona przy wale le na tej zębatce przy wale tej kreski nie ma i aam duży problem . chce sie poradzić co mam z tym fantem, zrobić . proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie samo pytanie, ponieważ w innych motorach kiedy rozbierałem cylinder było zawsze że tą stroną co jest napis wkłada sie tłok od strony rury wydechowej. Kiedy rozebrałem swoją honde tłok był w niej połamany, tak jak pisałem wcześniej. Ale kiedy zobaczyłem napis był druga stroną nie od rury wydechowej tylko od Gaźnika, i niezupełnie wiem czy to było dobrze!!

http://img80.imageshack.us/img80/1581/dsc01217y.jpg tak wyglądał kiedy go wyciągnołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie samo pytanie, ponieważ w innych motorach kiedy rozbierałem cylinder było zawsze że tą stroną co jest napis wkłada sie tłok od strony rury wydechowej. Kiedy rozebrałem swoją honde tłok był w niej połamany, tak jak pisałem wcześniej. Ale kiedy zobaczyłem napis był druga stroną nie od rury wydechowej tylko od Gaźnika, i niezupełnie wiem czy to było dobrze!!

http://img80.imageshack.us/img80/1581/dsc01217y.jpg tak wyglądał kiedy go wyciągnołem

 

Ładnie wyglądał, czego chcesz :biggrin:

Ciężko jest mi wam cokolwiek doradzić, w starszych motocyklach zawsze była strzałka, która miała byc skierowana do wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się sprzedawcy który od niego kupywałem tłok to mi napisał że tłok ma być zamki pierścieni od gaźnika :biggrin:

 

 

Mam pytanko jeszcze w sprawie tłoka czy jak tłok będę montować do cylindra to na sucho czy zamoczyć w oleju czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...