Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

orginalny wahacz ?? w witarołapie 120/90-18 michelin wchodzi lekko ide o zakład że 140 by weszła też ale po h...j ci taka szeroka ??

 

opone jaką ci sie podoba to możesz pchać jak masz przynajmniej te 20 KM pod dupą jak wsadzisz do 8 KM mtxa 140/90 to zmulisz ją masakrycznie i będzie palić jak czołg :D

 

optymalna jest 100 czy to enduro jodełka czy kostka ja krótki okres miałem bridgestona 100/90 jodełka i to była najlepsza opona fakt że w bagnie czy piaskownicy to motocykl stał w miejscu na każdym biegu ale w umiarkowanym terenie było super i na asfalcie dało sie tym jeździć :D

 

jak miałem 120 to fajna była tylko na piachu w błocie czy śniegu natomiast ogólnie zero funu......cięzko było żerwać przyczepnośc nawet na mocniej ubitym piachu czy żużlu a na twardym gruncie przyśpiszała jak żółw do tego vmax na poziomie simsona i spalanie czołgu... nawet w śniegu sie muliła wrzucenie 2 dawało tyle że póki nie wykopała śniegu do gruntu to pomieliła jak tylko dotkneła gruntu to gasła :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ciecznika wejdze 120. Sam mialem mtx 80 w cieczy, oponke 120 i powiem ze bylo naprawde malutko miejsca po bokach wiec 120 to max. Ale i tak najlepiej to jakas 100 zalozyc bo tak jak michoa napisal muli strasznie na szerokiej gumie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy różnych producentów mają różną szerokość faktyczną przy tej samej numeracji. U mnie w MTX 125 przy Mietku C-10 110-tka to jest max co wejdzie w wahacz. Inna sprawa, że przy tej pojemności więcej nie trzeba.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz i zobacz a najlepiej to zadzwon i sie spytaj czy maja. www.sklepmotocyklowy.pl www.olekmotocykle.pl

Jak mialem zajechanego MTX RII to z tego co pamietam na ktoryms z tych dwoch sklepow byly cylindry z tlokami. Ale i tak wolalem kupic za stowke uzywany cylek na allegro i do tego orginalny tloczek hondowski za jakies 130zl. Cylinder+tloczek, no oglonie caly zestaw nowy to kosztowal wtedy kolo 700zl, wec troche sie nie oplacalo bo za tyle to czasem caly silnik mozna kupic.

 

Tak wogole to nie wiem czy juz przypadkiem nie produkuja cylkow do mtx :smile:

Edytowane przez dexxam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ma ktoś z forum może mtx 200 ?? ciekaw jestem jak z częsciami do tego ile ma mocy i czy ma zawór wydechowy....

 

gdzieś mi sie obiło o uszy że mocy ma koło 35KM kosztuje bez dokumentów z 2 tys może być ciekawa propozycja :D no i honda ta bezawaryjnośc mojego mtx który był 82 rocznik zgnojony niemiłosiernie i nawet myć mi sie go nie chciało i nic mu nie było zawsze gotowy do akcji :D

 

wszystkie hondy są tak niezniszczalne ??:D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=114681 byłbym wdzięczny za pomoc w tym temacie ;]

Mam problem z moja Honda mtx w czasie jazdy czasami obroty same wzrastaja i nie chetnie schodzi z obrotów. Honda jest na dotarciu. Prosze o pomoc

Może załóż nowy temat w mochanice 2T ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam problem z moim mtx 80 na początku silnik wykęcał mi się tylko do 9 tys w podczas jazdy na postoju 10tys, padł mi moduł wymieniam go już dość długo na inne moduły które kupiłem nie chcą działać tzn na jednym przy 6 tys przerywa, na innym tylko zapala jak się doda gazu to przerywa, jak mam kupić właściwy moduł żeby działał czy mają one jakieś oznaczenia?? Druga sprawa to gaźnik ktoś dorobił w nim iglice pływak jest klejony i przepustnica jest już bardzo wytarta, ma duży luz w gaźniku i zastanawiam się czy gaźnik i moduł nie są przyczynami że motor nie chce jeździć. Kupię moduł do Hondy mtx 80, filtr powietrza i gaźnik cały lub niekompletny. Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...