Skocz do zawartości

ewidentnie krzywe moto - tw -


Przemek PbS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spojrzcie na zdjecie nr 5 w tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=75977685 czy te lagi tylko mi wydaja sie krzywe?

 

P.s. z doswiadczenia wiem ze bardziej niz pewne jest to , ze ten tw jest po solidnym dzwonie , dziwne tylko ze nie posypaly sie zegary :roll: bo w moim Tw przy okazji poszly zegary.

A ta manetka lewa to chyba Harisa dedykowana tylko do modelu trialway125 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie nr 5 spojrz na lagi

mi sie baardzo wydaja ze sa krzywe.. nie ze wykrzywione w banan czy cos tylko sie nie pokrywaja. Pozatym brak przedniego blotnika swiadczy razcej nie o 'tjuningu' tylko o watpliwej przeszlosci moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunął tą piątą fotke

 

I zmienil opis...

 

jesli niemasz co robic' date=' nudzi ci się - sam handlujesz motocyklami? i cierpisz ze ktos wystawia ponizej ceny gieldowej nie trac czasu na wysylanie maili czy glupich sms-ów ...jak to zrobil jeden z super allegrowiczów,[/quote']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sami jestescie pokrzywieni, he.. A jesli krzywe to co z tego? Jak przyjedzie jelen to kupi.. skoro ty zauwazyles to na zdjeciu to pewnie ciezko bedzie mu znalezc klienta. Ja bym na imadleje wyprostowal, he! Widzac krzywe lagi piszecie jakbyscie byli zgorszeni jak dziewice ktore zobaczyly pierwszy raz kutasa... Zycie... kilka chwil w warsztacie, pare stukniec mlotkiem i OGIEŃ!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzac krzywe lagi piszecie jakbyscie byli zgorszeni jak dziewice ktore zobaczyly pierwszy raz kutasa... Zycie...

:evil:

cos mi sie wydaje ze wasze spory niedlugo znajda sie w oczyszczalni!!!

nie wydaje mi sie ocena po przez jedna fotke byla obiektywna. jezeli jestes zainteresowany kupnem to zobacz to osobiscie albo popros kogos zeby to za ciebie zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...